SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu nazwywa Piotrkowicza burakiem!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
no ja tez to przeczytałem. dla mnie temat wałków zamknięty ;)

moze ktos podlinkowac ten temat o filmach z tamtego forum?

Zmieniony przez - Vladimir_Volkoff w dniu 2012-05-15 23:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
koks4444 właśnie brał kasę za to że kłamał że wciskał ludzią kity że coś co jest shitem jest wspaniałe. To tylko pokazuję ze Koksu ma w d***ie swoich fanów i zależy mu tylko na kasie.
kult zgadza się każdy tak robi tym bardziej trzeba to nagłaśniać i takie mendy tępić bo jak nie to za 100-200 lat człowiek będzie jak sęp zero zasad moralnych.
artur88xc - poczytaj, poglądaj filmiki z poradami innych kulturystów to może zauważysz różnicę między poradą a "pi****leniem Roberta".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
masone przeczytaj caly teamt to bedzeisz wiedzial do czego powiedzialem to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10074
jezeli porady burneiki sa dla ciebie rzeczowe to masz naprawde nikle pojecie. idz zrob sobie steka:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Masone
koks4444 właśnie brał kasę za to że kłamał że wciskał ludzią kity że coś co jest shitem jest wspaniałe. To tylko pokazuję ze Koksu ma w d***ie swoich fanów i zależy mu tylko na kasie.
kult zgadza się każdy tak robi tym bardziej trzeba to nagłaśniać i takie mendy tępić bo jak nie to za 100-200 lat człowiek będzie jak sęp zero zasad moralnych.
artur88xc - poczytaj, poglądaj filmiki z poradami innych kulturystów to może zauważysz różnicę między poradą a "pi****leniem Roberta".

Gosciu jeses chory na mozg, co ty wymyslisz jeszcze ?
Fakty prosze
Przeczytaj moja wypowiedz wczesniej
Uwielbam to 000000 wie a snuje wlasnie teorie konspiracji
GRATULACJE

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja mam generalnie wyje.bane na temat wałków, wczesniejszej wspolpracy roberta z c. itp, udzieliłem sie bo troche zdenerwowała mnie odpowiedz 666 na ten post ktory bedzie na dole, po czym zostalewm wyzwany od d****i wiec pociagnalem temat. Generalnie z boku wyglada jak wyglada, a mówienie ze robert odszedl bo wałki i takie tam tak naprawde nic nie mówi, moze chodzic o wałki na chajs?, skad ludzie maja to wiedziec -to po pierwsze, po drugie, wiadomo ze nawet jak tak nie bylo to pujda sciemy - to oczywiste., zreszta na radio koksu michał mówił, ze cy. to porabany paranoik, który tylko "has, hajs, hajs" i jeszcze pare rzeczy o koncu tej wspolpracy takze informacje plyna z roznych żrodłel i tak naprawde moga robic wrazenie troche troche niespołjnych. Poza tym proby zamkniecia tematu bo "nie ma co gadac" i obrazanie userow odnosza odwrotny skutek, bo z boku wyglada jak wyglada, a robert jest dosyc popularny szczegolnie w krekach pakerów i wiadomo, ze zaisnteresowanie roznymi sprawami z nim zwiazanymi bedzie, zreszta sam o nie zabiegal, a niestety w tym przypadku szum odnosi odwrotny skutek

Dla mnie temat zamkniety, nie chce mi sie o tym gadac, zreszta od poczatku mi sie nie chciało, odniosłem sie tylko do postu cytowanego ponizej i jakos wdałem sie w dyskusje gdy zostalem obrazony.

Mam duzo innych ciekawszych i wazniejszych zajec niz przpychanki na forum (np podnoszenie skila w starcraft 2 )


666
Zambo19
to juz mie sie przestaje podobac.Robert wydawał sie być wporzadku czlowiekiem ale ostatnio cos za bardzo leci z "koksem".A po drugie wyszla afera z firma Revange ktora reprezentowal kiedyś Robert.Wał podobno konkretny.Wiecej na forum IS


czego podkrecasz teamt jak go nie znasz od srokda ? zyla ci chodzi ze ktos jest popularny a nie ty .... kolejne polskie zawistne myslenie. Gratuluje.





Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-05-15 23:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
michal bez urazy ale to ty chyba jestes chory na mozg.

Dla postronnego obserwatora wyglada to tak i opierajmy sie tylko na faktach: Robert reklamował suple c., które zachwalał pod niebiosa a po pierwsze ich nie brał, po drugie te suple to szajs. Teraz dochodzi sprawa z uzywanymi surowcami i higiena produkcji i tutaj juz mozna snuc domysly czy robert to wiedzial czy nie. To są fakty dla wszystkich. A o jakis tam niuansach wiedza tylko pracownicy/byli pracownicy/osoby jakos tam powiazane/wpolpracujace z revenge - czyli w piz.du mała garstaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"kult zgadza się każdy tak robi tym bardziej trzeba to nagłaśniać i takie mendy tępić bo jak nie to za 100-200 lat człowiek będzie jak sęp zero zasad moralnych. " - juz jest za pozno, ta machina juz ruszyla, to sie kreci jak lawina... poki jest popyt na pewne rzeczy w zyciu to bedzie i podaz, norma, pamietaj glupich jest zawsze wiecej, nie chodzi nawet tutaj o fanow Roba czy cos , pisze ogolnie, bo Robo i tak wypada w miare ok w porownaniu do innych cyckow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Ok na spokojnie przeciez to proste ...tak ja wiem wszytko , bo przeciez wtym siedze nie od dzis. I pewnei dla w as jako norlamnych ludzi wymaga sie wyjasnienie
ALE CZEGO ?
PRZECIEZ TO CHODZI O CXXXA a nie o ROBERTA ?

A CO NAS OBCHODZI CO CYBER ROBIL Z SUPLAMI ? czy my mu je robilismy z jego suplami jest 0000 do czyniena . czy kiedys sie znalismy tak.
i Co z tego ze robert pomagal mu reklamowac marke ? w jaki sposob jest za to odpowiedzialny ???
To jak Jay C. mial by swiecic oczamy przy wpadkach Muscle Tech a ?
Napiszce coc hcecie wiedziec przeciez to ze sie kogos kiedys zamlo to co jest karalnie , nei kumam o co tu chodzi


Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-05-15 23:45:58

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie wymaga wyjasnienia, kazdy ma swoje prytwane zycie, robi co mu sie podoba albo co czasami musi w zyciu i tyle, podejmuje swoje swiadome badz mniej swiadome decyzje, dlaczego ma sie tlumaczyc z tego publicznie i cos wyjasniac? bez sensu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kasia nagrala ukryta kamera rozmowe Michala i Koksa przed walka

Następny temat

Probiotyki (jakie wybrać i czy faktycznie działaja)

WHEY premium