SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety a SW - szczerze, co sądzicie ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Droga Pani boję...to ja się tylko Boga

A tak poważnie zawsze można by w fighterce zaszczepić miłość do Tańca Towarzyskiego

Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 584
no i zakochałem się w tym foto





kobiety na ring !

a tak serio to pomyślałem sobie nad tym, i doszedłem do prostego i przekonującego wniosku że trening SW dla kobiet ma naprawdę kilka zalet :)
(przynajmniej z mojego , tj. męskiej szowinistycznej świni punktu widzenia )

co ma trening SW do siebie ? a no to , że jest to systematyczny ,
dość obciążający wysiłek.
więc wpływa na sprawność organizmu , i poniekąd na wygląd
(i mam na myśli pozytywy wpływ ;) ) i to w zasadzie powinno wystarczyć :)
ale mam też wrażenie że dziewczyny coś trenujące mają jakby pogodniejsze usposobienie :) może mi się wydaje , ale emanuje od nich jakaś taka pozytywna energia ;P

o dziwo jakoś wcześniej nie zwracałem na to uwagi ( w zasadzie na niewiele zwracam uwagę na treningu poza samym treningiem ;P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
zdenerwowaliscie sie na siebie krotka wymiana zdań ...
ona nie wytrzymuje prawy prostu w szczęke , ty ledwo zywy oddajesz jej sierpa w okolice watroby, dochodzi do klinczu ona daje ci z lokcia ty w****iony obejmujesz ja dociskasz do siebie i powalasz na glebe robiac jej dosiad :) ona biedna nic juz nie moze zrobic :)

ZA***ICIE MIEC LASKE KTÓRA CWICZY SW !!!!!!!!!

to był przykład "pikantnej kłotni" :)



Zmieniony przez - 410 w dniu 2008-09-05 15:56:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
SOG

A z dosiadu jako pozycji dominującej można już wszystko, jesteś Panem i władcą sytuacji i tak być powinno
(zaraz zostane zniszczony przez nasze urocze fighterki)

Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Generalnie bym coś napisał ale Lady M pewnie śledzi ten temat więc może się wstrzymam
A tak na serio to jak chcą to niech ćwiczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
szkoda, że mam dużo silniejszego chłopa, bo tak to bym lała jakby śmieci nie chciał wynieść a tak pozostaje tylko ładnie poprosić hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
śledze temat, i czekam na ciekawe wypowiedzi

co do obrazka "kłótni" - ja powiem tylko tyle, że dosiad powoduje diametralną zmianę sytuacji tworząc okazje do "pogodzenia sie" (najpierw sie pokulają po podłodze, a potem to... wiadomo )

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
szkoda, że mam dużo silniejszego chłopa, bo tak to bym lała jakby śmieci nie chciał wynieść a tak pozostaje tylko ładnie poprosić hehe


zawsze można samej sie przespacerowac ze śmieciami

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Garda jako pozycja dl kłócącej się pary też jest dobrą pozycją,o ile to facet jest na górze

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Widzę że się Paniom pomysł "pogodzenia się" kłótliwej pary w parterze wyjątkowo spodobał

BTW.: Mnie też się podoba

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ lub MMA w Niemczech

Następny temat

Jeet Kune Do- ebooki

WHEY premium