SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Dziękuje Wam za artykuł i porady.
Sądziłam, ze jesli obetne węgle uda mi sie szybciej schudnąc - troche zależy mi na efektach a fatu jest sporo.
Na głodówkę jednak juz sie nie zdecyduje bo słabo sie to u mnie skonczyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łodzianin1 sogacz poleciał za dobry art. wiadomości nigdy za wiele :P a Tobie Stefi życzę powodzenia w dążeniu do celu! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Dzięki dzięki!
Z artykułu wynika, ze węgle dostarczane są jedynie z warzyw i owoców, nie ma słowa o kaszy/strączkach. Mysle, ze spróbuje wejsc na te 100g węgli/dzien z naciskiem na dostarczenie ich po treningu i zobaczymy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94787 Napisanych postów 364793 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670107
dokładnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Fatu sporo, bo niepotrzebnie wyrządziłaś sobie krzywdę.
Zamiast bawić się w LC po i tak sporych przebojach, które zafundowałaś organizmowi zaczęłabym na bilansie zerowym i diecie zbilansowanej.
Bardzo niską podażą ww, szczególnie w połączeniu z poprzednimi "wybrykami" nie oszczędzasz swojej tarczycy.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Łączenie metod IF z dietami niskowęglowodanowymi (mniej niż 150 g/d) może stwarzać dosyć duże ryzyko znacznego zmniejszenia tempa przemiany materii poprzez obniżenie konwersji T4 do T3, zależnej w znacznym stopniu od zawartości glikogenu wątrobowego.

Zwiększając powoli, przez dłuższy czas spożycie kalorii można naprawić szkody wyrządzone podczas mało rozsądnego odchudzania. Natomiast niekontrolowane objadanie po okresie stosowania restrykcyjnej diety powoduje szybki wzrost masy ciała, ale nie zawsze od razu pozwala na kompletne naprawienie wyrządzonych szkód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Saida
Fatu sporo, bo niepotrzebnie wyrządziłaś sobie krzywdę.
Zamiast bawić się w LC po i tak sporych przebojach, które zafundowałaś organizmowi zaczęłabym na bilansie zerowym i diecie zbilansowanej.
Bardzo niską podażą ww, szczególnie w połączeniu z poprzednimi "wybrykami" nie oszczędzasz swojej tarczycy.

Niestety moje poprzednie wybryki odbiły sie okrutnie na mojej terazniejszej sylwetce.
Ile w takim razie gram węgli mi zalecasz na dzien dzisiejszy?
Przyznam, ze nie chciałabym rezygnować z IF bo taki sposób odzywiania mnie dyscyplinuje i czuje sie jak najbardziej dobrze.

LukaszK
Łączenie metod IF z dietami niskowęglowodanowymi (mniej niż 150 g/d) może stwarzać dosyć duże ryzyko znacznego zmniejszenia tempa przemiany materii poprzez obniżenie konwersji T4 do T3, zależnej w znacznym stopniu od zawartości glikogenu wątrobowego.

Zwiększając powoli, przez dłuższy czas spożycie kalorii można naprawić szkody wyrządzone podczas mało rozsądnego odchudzania. Natomiast niekontrolowane objadanie po okresie stosowania restrykcyjnej diety powoduje szybki wzrost masy ciała, ale nie zawsze od razu pozwala na kompletne naprawienie wyrządzonych szkód.

Dziękuje za tak cenne informacje!
Wydaje mi się, ze rzeczywiscie cos jest z tym zwolnieniem przemiany materii bo rzadko odczuwam głód. Chyba, ze doszłam juz do takiego etapu, ze potrafie wmówić sobie, ze nie jestem głodna.
A jesli chodzi o naprawianie szkód po stosowanych wczesniej głodówkach to mam nadzieje, ze sie udało bo juz od czerwca staram sie jesc według zaleceń z działu Ladies.

Czy w moim przypadku suplementacja tranem i olejem z wiesiołka jest zalecana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tran i olej z wiesiołka jak najbardziej.
Jak podrzucisz zdjęcia, wymiary i inne dane, to coś będzie mozna pomyśleć o rozkładzie dla Ciebie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25487
Saida - czy zdjecia moge podesłac Ci na priv?
Dziękuje za zainteresowanie moja osoba i chęć pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94787 Napisanych postów 364793 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670107
Jak się dogadasz z Martą to pewnie tak,jest też mozliowść aby na twój temat tutaj założyć hasło,i tylko osoby którym je podasz będą mogły go otworzyć.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF + Carb Nite

Następny temat

Odchudzanie bez starty mięśni

WHEY premium