SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta chce wyrzeźbić ciało!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
I żeby była jasność nie obchodzą mnie cyferki na wadze czy wynik BMI chce widzieć pozytywne odbicie w lustrze nie na wadze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Możesz wrzucić zdjęcia całej sylwetki? Ćwiczyłaś na siłowni z wolnymi ciężarami i ile razy w tygodniu masz możliwość trenowania?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120


Posiadam tylko takie w stroju kąpielowym, ale brzuch pokazałam ( mój największy chyba problem ) z bliska więc myślę, że powinno wystarczyć. Na siłownię mogę chodzić maksymalnie 5 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
Tak szczerze - bardzo źle ze mną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A jak z tymi ciężarami? Czy tylko aeroby robiłaś do tej pory?

wrzuć jeszcze swoją rozpiskę jedzenia do dziennika http://dzienniki.sfd.pl/

To czy jest z Tobą źle zależy od chęci do współpracy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
Nie nie ćwiczyłam z obciążeniem jedynie jeśli chodzi o takie ćwiczenia alla rozwojowe na mięśnie o ile w ogóle można tak to nazwać to coś w rodzaju Tamilee ja chcę mieć taki brzuch czy nogi. Za moment wrzucę menu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120


Śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120


II śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120


Obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120


Podwieczorek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc z diętka, prosze wchodzić;)

Następny temat

-25 kg

WHEY premium