SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta chce wyrzeźbić ciało!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13930

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
Głównie dlatego, że intensywny wysiłek fizyczny poprawia mi nastrój i jest dla mnie wyznacznikiem prawidłowego funkcjonowania organizmu - lubię się spocić Z tego co czytałam to jednak trzeba połączyć aeroby i ćwiczenia z obciążeniem. Lecz może się mylę i właśnie po to tu jestem by polepszyć swą wiedzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Na razie je sobie daruj. Nie masz w ogóle mięśni przez swoją dietę i aeroby.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
To fakt! Ciężko to widzę, bo nie wiem która maszyna służy do poszczególnych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Istnieje u Ciebie instytucja instruktora? Wydrukuj ten trening i podejdź do niego z prośbą o instruktaż. Łaski nie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
No i zawsze jest wujek Google i stryjek Youtube

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Z tym że na Jutubie różne akrobacje widziałem i osoba niedoświadczona nie wie jak oddzielić ziarno od plew czyli prawidłową technike od amatorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
http://treningi.sfd.pl/atlas 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
Mógłby mi ktoś przybliżyć dietę low carb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Masz wytyczne diety to czemu kombinujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
A dlaczego uważasz, że kombinuję? Po prostu powiedział mi o tej diecie trener na siłowni, widziałam kilka dziewczyn po tej diecie ze świetnym ciałem i zainteresowałam się jej wytycznymi - nazwałabym to raczej ciekawością nowej rzeczy, a nie kombinatorstwem! Niestety w googlach nie ma nic konkretnego więc zapytałam tu to chyba nie grzech z resztą kto pyta nie błądzi!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc z diętka, prosze wchodzić;)

Następny temat

-25 kg

WHEY premium