SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta Skinny fat

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Myraen
O .....
Jak długo siedzisz na siłce?
Przy tej ilości ćwiczeń i serii... podziękuje, postoje

Link do ankiety - skopiuj, uzupełnij

http://m.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html

A robiłam ta ankietę juz do działu Odżywianie jak pytałam o dietę , myślami ze jest widoczna , spoko zaraz wstawię tutaj jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Każdy dział ma inny wzór ankiety, obowiązująca w tym dziale https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html

Skopiuj i uzupełnij

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Zakładając temat, nadaj mu sensowną, przemyślaną nazwę dzięki której każdy forumowicz zrozumie o co Ci chodzi. Stawianie stu wykrzykników, pisanie dużymi literami, używanie całej palety kodów ASCII to niepotrzebny bałagan, który gryzie w oczy i oddala chęć pomocy Tobie.

Osoba zadająca pytanie, zapoznając sie wcześniej z regulaminem forum i regulaminem działu musi przedstawić zawsze, każdorazowo wypełnioną ankiętę. Nie ma ankiety -> nie ma odpowiedzi. Jeśli nie wiemy nic o Tobie, Twoim treningu i doświadczeniu, to nie możemy ci w niczym pomóc.

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: tichen
WIEK: 37
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2 mce

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 50
WZROST: 164
OBWÓD RAMIENIA: 23
OBWÓD ŁYDKI: 33
OBWÓD UDA: 47
OBWÓD BIODER: 75
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 74
OBWÓD TALI :70
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 75

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Zbudować sylwetkę fit , zredukować brzuch
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: -
PRZEBYTE KONTUZJE: -
WADY POSTAWY: hiperlordoza lędźwiowa - sugestie użytkowników sądząc po moich zdjęciach
ALERGIE: -
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: problemy jelitowe( w trakcie badań jestem)
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Narazie nie, czekam na wyniki badań odnoście jelit

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie , tylko Wit
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) Nie

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Całe dorosłe zycie 50 kg , próby przytycia bez rezultatu

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK, w do u, ławeczka, sztanga, sztangielki, drążek

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
Silownia 3x tyg, zrzuty planu treningowego zrobione

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie wizyta u fizjo wskazana żeby pomógł Ci się uporać z rozstepem.

Wklej jeszcze dokładny zrzut diety z kalkulatora potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
przykladowy dzien diety , dodam ze wyliczone makro trzymam od 2 mcy ale od dobrych kilku lat jem dość czysto , nigdy nie piłam gazowanych bo nie lubię, tylko w ciąży strasznie ciągnęło mnie do słodyczy ( czego efektem jest brzuch ) i mam chyba jakies nietolerancję pokarmowe bo czasami i po czymś straszne bole brzucha i wzdecia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Dziennik żywieniowy dzien nietreningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Czy mógłby teraz ktos ocenić mój trening włącznie z dieta ? Co zmienic ? Bo podobno duzo , ale od czego zaczac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
Ok, skoro plan od trenerki przeładowany to sama skonstruowałam nowy .... robię to pierwszy raz w życiu wiec prosze o wyrozumiałość, tylko nie mam pojęcia ile serii i powtórzeń , czy 3x10-12 w kazdym bedzie ok ? Mógłby ktos zerknąć i ocenić , bo mój dzien treningowy pojutrze i nie chciałbym opuszczać a zaczac juz robic poprawnie , no wiec :

Dzien 1
1. Martwy ciag
2. Wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej
3. Wiosłowanie końcem sztangi
4. Wiosłowanie sztanga w opadzie tułowia
5. Wznosy tułowia z opadu
6. Plank

Dzien 2
1. Przysiad ze sztanga na plecach
2. Wyciskanie sztangi nad głowa stojac
3. Podciąganie na drazku
4. Wykroki z hantlami
5. Uginanie nóg na ławeczce leżąc
6. Pompki damskie

Dzien 3
1. Martwy ciag
2. Wiosłowanie sztanga w opadzie tułowia
3. Przysiad bułgarski
4. Wyciskanie sztangielek w lezeniu
5. Hip thrust
6. Russian twist


Zmieniony przez - tichen w dniu 2018-04-23 16:49:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3285
anubis84
Każdy dział ma inny wzór ankiety, obowiązująca w tym dziale https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html

Skopiuj i uzupełnij


Wszystko wstawione tylko odzewu brak .... powinnam założyć oddzielny wątek ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Liczyłaś zapotrzebowanei kaloryczne ile potrzebujesz, 2g tłuszczy na kg masy trochę sporo.

Zrób sobie klasyczne fbw czuli po jednym cwiczeniu na każdą partię

Nogi
plecy
klatka
barki

ramiona
brzuch

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja przy rozregulowanym metabolizmie

Następny temat

Cardio na redukcji

WHEY premium