SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatki Sław i Ich Treningi Polecam !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
swietny artykol dalbym soga jakbym mogl , to dziwne ,ze niektorzy stosuja do 40 powtorze a innym wystarczy znacznie mniej ale coz kazdy organizm jest inny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Niezłą robota, ale do czegoś się przyczepię

1) Często widzimy n.p. "trening na klatkę Colemana" i widzimy przykładowe 3-4 ćwiczenia. Panowie - jeżeli my zmieniamy trening co 6-8 tygodni, to gwarantuję, że zawodowcy robią to samo. Nie ma czegoś takiego jak "czyjś trening". Nawet mój trening jest co kilka tygodni zupełnie inny.

2) Zauważcie, że sekret klatki Arnolda polega w dużym stopniu na jej umiejętnym zaprezentowaniu, czyli wypchnięciu jej do góry. Zauważcie, że Arnold pokazując klatkę tak ją wypina do góry, że jeszcze przed napięciem mięśni - leżą one jak przy ławce skośnej (co nie znaczy, że nie jest ona u Arniego nieprzeciętna) To optycznie strasznie powiększa klatkę. Jak się tak raz nadąłem to aż się przeraziłem ( fakt faktem mało brakowało bym podzielił los smoka wawelskiego )

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-12-15 12:50:55

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
hehhee prawda ... Fajnie że ktoś tu jeszcze czasem zagląda

Za niedługo wrócę w końcu na forum i do treningów ... Ojciec wraca nareszcie ze szpitala po 2 miesięcznej nie obecności ... A ja kończe ręmąt mieszkania pod jego nie obecność ... i nareszcie koniec tego wszystkiego i będzie można się zająć dietą i treningiem ...

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2006-12-18 08:20:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
To powodzenia, po lekkim odpoczynku wyniki powinny ci skoczyć aż strach

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4148
Nic nie ma slowa nt. czasu odpoczynku miedzy seriami

ledwie przy jednym treningu pada stwierdzenie ze krocej niz minute

przy dluzszym odpoczynku (2min) mozna wieksze ciezary wziac ale czy nie nalezaloby wlasnie tej 1min sie trzymac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
co do czasu miedzy seriami ... to zależy od ciebie ten art to jest taka odskocznia w dziale od nieustannie tyrających pytań i próśb z teczki " ułóż mi plan ... " przy większości treningów sław uległ byś kontuzji albo poległ byś w połowie treningu ... trzeba to traktować z przymróżeniem oka .A czasu miedzy przerwami trzymaj się w zależności od celu czy to masa , rzeźba , siła , wytrzymałość czy jaki kolwiek inny sobie upatrzysz

Ale jeśli chcesz naprawdę rozbudować klatkę poczytaj Art. Krzycha są dużo bardziej wartościowe ... sam na sobie poczułem ... i od stycznia znowu walczę ale już same wolne ciężary dokładnie sztangielki żadnych sztang w większości parti ... myśle tylko nad dorzuceniem 15 skakanki na każdy koniec treningu by spalić sadło z bebecha ale nie wiem czy to dobry pomysł . Bo chciałbym się zredukować wsómie mam tylko co na brzuchu redukować a potem bym chciał z czystą masą walczyć <yes>

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2006-12-21 11:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3794
Tylko Schwarzeneggera brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 723
Ja przyłączam sie do B0bka. Szukam, szukam i znaleźć nie mogę - Trening Arnolda na klatkę!!! Jeżeli ktoś ma ni8ech napiszę, bardzo mnie ciekawi jak on ją ćwiczył. Jak dla mnie najlepsza klatka piersiowa !

Jest rozstęp, jest postęp ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2307
Ja znalazłem taki trening Arniego

Wyciskanie sztangi lub sztangielek*
na ławce poziomej 6 15,10,8,6,6,4

Wyciskanie sztangi lub sztangielek
na ławce skośnej głową do góry 5 10,8,6,6,4

Rozpiętki 5 10,8,8,8,6

Pompki na poręczach 5 15,10,8,8,8

Przenoszenie sztangielki 3 15

*co trzeci trening

jest to artykuł z Flex'a sierpnia 2001 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
dobre sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

Butterfly ABS - Motylek - opinie

WHEY premium