SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka ani drgnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Superseria - seria łączona, czyli, że np zrobisz serie wyciskania sztangi na skosie - 10 sekund na zlapanie oddechu i robisz wyciskanie hantli - potem normalna przerwa.
piramidka - czyli, ze zmniejszasz ilosć powtórzeń w serii a zwiększasz ciężar
piramidka odwrotna - zwiększasz ilość powtórzeń, zmniejszasz ciężar.
Przenoszenie hantli:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp ćwiczenie 10

Odpuść wyciskanie sztangi na ławce płaskiej, możesz wyciskać hantle, ale nie zakladaj duzo zelastwa skup sie na techince.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
Jezeli do tej pory tak jak napisales w 1 poscie wszystko procz klaty roslo to prawdopodobnie nie jest to wina braku diety, a zlej techniki/regeneracji.Nie wiem jak w twoim przypadku proponuje abys rozpisal caly trening jaki wykonujesz i napisal cos o treningach ktore wykonywales wczesniej.Moze bardziej chodzi o psychike zbyt bardzo chcesz osiagnac przyrosty na klacie co wlasnie to blokuje,dosc skomplikowane to wszystko i ciezko powiedziec co tak naprawde jest przyczyna a wiec napisz wszystko co tylko moze ulatwic nam pomoc tobie.

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
nie prowadzilem zadnej konkretnej diety no to tutaj masz odpowiedz. klatka to jest duża partia i potrzebuje białka, bicepsy masz mniejsze i potrzebują mniej białka, i może bardziej do treningu sie przykładaj, a napewno pomoże.

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
Pon:klatka
wyciskanie na płaskiej 4x8
wyciskanie na skosie w gore 4x8
rozpietki 4x12
teraz zmieniam ciwczenia na klatke tak jak radziliscie
Wtorerk:Biceps triceps
gryf łamany 4x8
modlitewnik 4x8
hantelki 4x8
Sroda:Barki
atlas typowy do barkow wyciskanie w góre 4x8 przod , wycikasnie w góre 4x8 tył
machanie hantalkami na boki 4x8
czwartek:plecy
wszytsko na atlasach 4x8

Nog nie robie bo słyszalem ze sie nie rosnie od tych cwiczen , ale tez podobno cwiczac nogi wytwarza sie wiecej czegos tam co pozwala szybcej nabrac wage w gornej czesci ciala wiec powininenem cwiczyc nogi?

Prosze o pomoc w tym spisie trenningu wskazowki , rady , niedociągniecia ? wkoncu wy sie na tym najlepiej znacie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
Poprawiona rozpiska a tamtej mozecie niewiedziec o co chodzi;p

Poniedziałek:
-WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 4x8
-WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ4x8
-ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ4x12
teraz zmieniam cwiczenia klatki na takie jakie radziliscie

Wtorek:Bico trico
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 4x8
-modlitewnik 4x8
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA)4x8
-UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 5x6
-WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE5x8
-PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC 5x8

Środa:barki
- Wyciskanie na atlasie sprzed głowy 4x8
-Wyciskanie na atlasie zza głowy 4x8
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x8
-Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4x8

Czwartek: Plecy
-PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE 4x8
-ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM
tył i przod 4x8
-WZNOSY BARKÓW 5x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
Cwiczyc nogi powinienes od poczatku, masz 1,5 roku za soba i niecwiczyles nigdy nog? Napisz jeszcze jakimi planami wczesniej cwiczyles.Co do tych nog to moze to byc wlasnie przyczyna dlaczego klata stoi no a takie wykrety ze jak sie nogi cwiczy to sie nierosnie to tego to jeszcze nieslyszalem.

Trening ogolnie slaby nie chce mi sie poprawiac ale...

Wiadomo kazdy trening jest dobry do jakiegos czasu - konieczne sa zmiany cwiczen wtedy unikniemy jakze niechcianej stagnacji.

Poniedzialek - ok (staly ciezar wg. mnie nie jest dobrym pomyslem zmien na regresje/progresje zobaczysz ze lepiej bedzie pompowac)
Wtorek - 4 cw na bica 2 cw na trica - przeciez triceps jest wiekszy od bicepsa wiec zupelnie nierozumiem dlaczego tak :)
Pozatym bic i tric to male partie i na nie stosujemy przewaznie 9 serii.
Sroda - Bary - Wyciskanie na atlasie sprzed głowy 4x8
-Wyciskanie na atlasie zza głowy 4x8

Dublujesz tutaj cwiczenie zupelnie bez sensu
Barki to latwa sprawa - 3cw na kazdy akton po 3 serie i po sprawie.
Czwartek - Plecy - Plecy bez MC drazka i wioslowan - NC :)
Ogolnie podsumowujac twoj plan ktorym mam nadzieje niecwiczyles zbyt dlugo/niecwiczysz - tragedia
1.Brak Nog
2.Zle ulozony plan tr. - prawdopodobnie nawet niezapoznales sie z atlasem kulturystyki jakze pomocnym:)
3.Nic straconego - napisz jeszcze jakimi planami cwiczyles do tej pory sprobujemy cos doradzic co do planu na przyszle tygodnie aby byly przyrosty na klacie i reszcie:)
Mam nadzieje ze jakos sie doczytasz troche pozno no ale mam nadzieje ze troche Ci rozjasnilem to wszystko jak cos to pytaj pozatym IMO - Jak niecwiczysz NOG to lepiej wogole niecwicz
Pozdro

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
no nie to ze nigdy nie ruszalem nog ale bardzo rzadko robilem np raz na 2 tyg . ale jezeli mowisz ze jest to bardzo przydatne cwiczenie to ok , zaczne robic .
Plan tr. hm moze głupie ale nie mialem nigdy , zawsze robilem tak jak mi doradzali na silowni , ale to tylko dlatego ze jak zaczolem chodzic na silownie mozna powiedziec bylem jeszcze lepkowaty i myslalem ze jak pochodze miesiac to bede wielki i to byl taki pospiech dlatego nie zwracalem uwagi na DIETE czy np plan tren.i to byl wielki bład.
Moze mógł bys mi pomoc , wiem ze niemasz czasu na jakis jasiow jak ja ale mzoe jak znajdziesz czas to mogl bys pare słow napisac co i jak.
Pzdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8131
50% społeczenstwa nie cwiczy nog... czemu ? potem to tylko za***iscie smiesznie wyglada. Widziałem juz paru ludzi co miało rece tak samo wielkie jak uda. :P

o swe marzenie walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
ja radze oprócz dobrej rospiski mieć dobrą diete. a rozpiska teraz całkiem dobra sie wydaje

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
pavlSc

A co dokladnie chcesz wiedziec?Pisz jak masz jakiekolwiek pytania postaram sie odpowiedziec a jak nie ja to jest tu wiele osob mogacych Ci pomoc:)

Troche mnie tym zmartwiles,1,5 roku cwiczen i brak planu treningowego...Co do diety to sie nie czepiam bo sam nie mam takowej(nie uwazam zeby to bylo konieczne jezeli cwiczy sie amatorsko).Oczywiscie zebys niezrozumial tego ze nie ma znaczenia co i ile sie je bo ma i to wieksze niz trening i regeneracja:)Po prostu jedz 6 posilkow dziennie posilki bogate w bialko + odpowiednie przerwy miedzy treningami i efekty napewno beda, nie ma potrzeby wyliczac co do grama jedzenia:)
Masz pytania to wal i tyle:) Sprobuj ulozyc obie plan/uzyc wyszukiwarki i znalezc sobie jakis typu FBW radze bo prawdopodobnie te 1,5 roku jechales czyms w stylu "split" ;) a wiec konieczna jest odmiana a cwiczac FBW bedzie Ci latwo wprowadzic nogi do treningow co mam nadzieje uczynisz
Pozdro

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do sprawdzemnia

Następny temat

STUDENSKY- Wszystkiego najlepszego niech Ci rośnie ego %-)

WHEY premium