SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Witam...Mam pytanie odnośnie klatki...gdy jestem w temp pokojowej to klatka wyglada jakby w okolicy sutkow byl tluszcz...tak troszke wisi...a jak jest zimniej lub po "skręceniu" sutkow klatka wyglada na naprezoną i wyrzezbioną...czemu tak sie dzieje? jak powinienem cwiczyc...? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
@hakeem
różnie to określają a ty masz swój własny słownik tak że nie powinieneś się doczepiać do moich zwrotów no to tyle ode mnie.

pozdro

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2010-08-06 20:11:14

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Zależy to od tłuszczu. Możesz zredukować tłuszcz + wyrzeźbić klatkę

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Mój plan...Poniedziałek Klatka i Triceps...Środa plecy i biceps...Piątek klatka i barki...klate 2 razy w tygodniu tak sadze ze bedzie dobrze...do tego we wtorek czwartek bieganie po 40 minut i sobota basen..czy dobre rozwiązanie? Klatka to wyciskanie na skosie 4x20 powt, wyciskanie na ujemnej 4x20 i szwedki...i czy moge skakanke do tego dolozyc? czy to cos da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Nie masz żadnego pojęcia przeczytaj co kol wiek o treningu i dietetyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
@tymczasowo - Twój trening na pewno coś da, bo jakakolwiek aktywność jest lepsza od siedzenia z czipsami przed TV.

Nie jest to optymalny trening ale całkiem w porządku. Chcesz poprawić wygląd klatki, to zmniejsz liczbę powtórzeń przy jednoczesnym zwiększeniu ciężaru. Oscyluj wokół 8-12 powtórzeń. Skakanka i bieganie to dobry pomysł na spalanie tłuszczu. Musisz jednak przede wszystkim kontrolować to co jesz.
Pzdr!

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
RÓB SKOSY + ROZPIĘTKI WSZYSTKO BĘDZIE OK. GLIKOMASTII CHYBA NIE MASZ NIE?

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
@zaskron
chodzi Ci chyba o ginekomastię - dość popularna przypadłość

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 509
Zmieniony przez - pakiet2x w dniu 2010-08-05 10:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 541
Robienie w piątek klatki i barków to zły pomysł, pomiędzy tymi partiami powinien być 1 dzień przerwy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Robienie w piątek klatki i barków to zły pomysł, pomiędzy tymi partiami powinien być 1 dzień przerwy

Pracuje nad klatką drugi raz w tygodniu, zatem z powodzeniem może wykonywać trening lekki, a postawić tego dnia na ciężkie ćwiczenia barków.

Nie ma w tym nic dziwnego.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Nie mam tego...na studiach sie zatluszczylem jak cholera...pizza mc donald i zero cwiczen...ale zeby w miare tluszcz z klaty spalic to nie robic wiekszej ilosci powtorzen? pozdro...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium