SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata nie wyrabia ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 542


Witam mam problem z dołem klaty , straszna dysproporcja - mięsień w okolicach sutków (o ile w ogule tam jest 8]) jest strasznie wątły. środkowa część klatki daje radę ale widać to tylko z boku. Przez ten słaby dół wydaje się jakbym klaty nie ćwiczył nigdy... Które ćwiczenie jest najlepsze na ,, zmasowanie " dolnej partii klaty? Czy mogę zrobić dodatkowy - 2 trening klatki w tygodniu, ale taki lekki na którym bd robił na przykład tylko pompki na poręczach i przenoszenie sztangielki, czy to ma sens?

Mój trening
- wyciskanie płasko sztangielki 3x12
-wyciskanie skos dodatni 3x10
-rozpiętki płasko / butterfly 3x 12

Zmieniony przez - tomas777 w dniu 2009-03-17 19:21:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
otoz od konca stycznia zaczalem chodzic na silownie

To jest dzial dla zaawansowanych z minimum 2 letnim przemyslanym stazem. Tu nic ciekawego dla siebie nie znajdziesz. Zaden plan nie bedzie odpowiedni dla ciebie.

To czego ci potrzeba to zaczac przygode z silownia od zera, zaczac wreszcie porzadnie jesc - dieta - bo widac golym okiem ze to u ciebie lezy.

Zapraszam do dzialu dla poczatkujacych. Diete ktorej nie widze i trening ktory widze uwazam za pomylke dla Ciebie.

Pozdrawiam!

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2299
Nie pchaj 2 treningu na klate, nie ma potrzeby. Zmien system na cos w okolicach 4 serii 6-8 powtorzen. Jak Ci zalezy na dole klaty to wpakuj wycisk na skosie łebkiem w doł choc popmki na poreczach tez bedą spełniały swoją role:D ZDR

Ciągle mi mało i mało :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Powiedziałbym, że póki co jest zero masy. Klatka nie może wyglądać masywnie skoro nie ma mięśnia. Po prostu przed tobą dużo pracy i sporo czasu.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 542
Aha, a przy jakim mniej więcej obwodzie klatki zaczyna ona ,, wyglądać w miarę?" Bo jak narazie przy 178 cm i 74 kg wagi to jest słabo przy 80 coś już ,,wyrośnie?"



Zmieniony przez - tomas777 w dniu 2009-03-17 19:59:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Spokojnie, z każdym dniem będzie coraz lepiej - zanim się spostrzeżesz będzie z ciebie byk Póki co cierpliwości - trening, dieta i powoli do przodu.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 542
A czy ten trening jest wg Ciebie odpowiedni? Czy coś jeszcze zmienić w nim? Wiem że masa jest mała, ale poprostu przy tych obwodach klaty i masie ludzie mają sporo lepsze cycki ,dlatego chciałbym jakoś klatkę podgonić

Zmieniony przez - tomas777 w dniu 2009-03-17 20:25:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Trening należy zmieniać co 6-8 tygodni bo przestaje działać. Ten na pierwszy rzut oka może być - ale by go ocenić trzeba znać pełny tygodniowy rozkład treningowy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 542
Dzięki za pomoc, SOG ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Powodzenia i spokojnie - masa potrzebuje czasu.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
mam podobny problem jak kolega tomas wyzej, jednak w moim przypadku jest chyba bardziej widoczny ;/ a ja sam jestem chyba bardziej zdesperowany niz on... otoz od konca stycznia zaczalem chodzic na silownie,a efekt widac na zdjeciu, ktore zostalo wykonane w zeszlym tygodniu.
prosze o jakies rady jak by klatke doprowadzić do porzadku.
rozpiska na klate jest nastepujaca:

ławeczka płaska 1 seria rozgrzewkowa, i potem 3x12 powtorzen,
laweczka skonsa 3x12 powt
wyciskanie sztangielek w pozycji lezącej na laweczce plackiej 3x12 powt









Zmieniony przez - szkieri w dniu 2009-04-15 22:37:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
1. ŚCIĄGAĆ BARKI
2. NIE SHUGSOWAĆ NA PŁASKIEJ
3. PODZIWIAĆ EFEKTY :)

PS. Dipsy... pzrynajmniej na krzesłech... na dół.. jak komuś mało

Zmieniony przez - Panboro w dniu 2009-04-15 22:54:24

Wszyscy mówili że sie nie da, aż przyszedł koleś... i zaczął to robić bo nie wiedział, że się nie da

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak wytrzymalosci??

Następny temat

DO WODYNA.

WHEY premium