SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata - pomocy !!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Witam!

Mam problem z cwiczeniem na klate.
Otoz nie moge zmeczyc miesnia piersiowego. Triceps odmawia posluszenstwa jako pierwszy a potem barki. Klata ciagle nie zmeczona.
Klate robie w poniedzialki razem z tricem.
Chce zaczac trenowac nastepujacym systemem. Ocencie czy to doby pomysl czy nie.
DAJE SOG-i

Poniedzialek
rozpietki na plaskiej
przenoszenie ciezaru za glowe
wycisk hantli na plaskiej
wycisk sztangi na skosnej

pompki na poreczach (waski uchwyt)
PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC
prost. ramion na wyciagu, stojac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4089
mysle ze plan jest jakby na odwrot, a to ze nie meczysz klaty szukaj raczej w swojej technice wyciskania a nie w ćwiczeniach, pewnie trzymasz łokcie blisko tułowia i na dodatek odbijasz (przynajmniej lekko) sztange od klatki. jeżeli Ci zależy żeby mocno wchodziło w klatkę ramiona przy wyciskaniu miej pod kątem blisko 90 proc do tulowia, rob glebsze ruchy(zero mostkowania) i powoli opuszczaj. Tyle że to wtedy z trójbojem ma mało wspólnego, bardziej do działu trening. W ogóle najlepiej opisz technikę i ktoś mądrzejszy ode mnie na pewno dobrze to skoryguje.

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PUBI
Tak właściwie to powiedz mi w jakim celu trenujesz,czyli co chcesz osiągnąć?
Jednym z najlepszych ćwiczeń przy którym zawsze czuć klatę ,są rozpiętki.
Lecz pamiętaj że zawsze wykonując ćwiczenia nie możesz zapominać o napinaniu mięśni,które powinny byż zaangażowane w danym momencie.
Czyli przy wykonywaniu ćwiczeń na triceps ,napinasz go przy wyproście ramienia.
Przy ćwiczeniu na klatkę napinasz mięśnie podczas ruchu do góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Dzieki, sogi polecialy.
Zrobilem rozpietki potem plaska i pod skosem i klata byla duzo bardziej napompowana.
Pomomo iz zmeczylem miesien piersiowy rozpietkami to w wyciskaniu hantli nie odczulem by bylo mi ciezej wyciskac. Uzywalem tej samej wagi i zrobilem 12/10/8/6.
Cwicze na mase,
Wyciskanie hantli idzie mi duzo latwiej niz wyciskanie sztangi.
Hantlami wycisne wiecej niz sztanga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1246
niewiem w jakim celu chcesz zmęczyć klate zmeczenie klatki o niczym nie decyduje ja naprzykład klate mam rzadko zmeczona ale mam efekty ,jak już chcesz tak bardzo zmęczyć klate to rób rozpiętki na skosie z zwiekszoną licza powtórzeń nawet do 25 a także przenoszenie sztangielki nad głowa lezac w poprzek ławki stosujac też zwiekszoną liczbę powtórzeń , możesz te ćwiczenia robić jedno po drugim wtedy napewno zmęczysz klate , nieprzykładaj az tak mocniej uwagi do techniki możesz troche oszukiwać bo przy tych cwiczeniach nie liczy sie taki zbytnio uwagi ,, pamiętaj przy tych ćwiczeniach mocnoa rozciągać klatke ,, powodzenia licze że sie powiedzie i wreszcie zmęczyś tą klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
ok. dzieki
klate mam dosc duza ale poprostu nie czuje ze robie wystarczajaco.
Zauwazylem iz robiac rozpietki a potem wyciskanie klata jest bardziej zmeczona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ARNI
Czytaj dokładnie co piszą wcześniej inni,bo niepotrzebnie się powtarzasz
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1246
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FESTIWAL STRONGMEN-moja skromna relacja

Następny temat

cos nietak pomocy

WHEY premium