SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
wiec tak.. mam 183 cm wzrostu waga ok..83kg..klata (po treningu)111 cm , biceps (po~~)38cm.. cwicze rok.. wyciskam tyle co waze 83kg+- zalezy od dnia.. co o Tym powiecie czy nie za marnie ?.. wydaje mi sie ze to slabe rezultaty moze dlatego ze nie wybralem drogi rzezba czy sila.. robie np poniedzialek klatka+brzuch.. wtorek wolne sroda biceps +triceps.. czwartek wolne piatek.. znow klatka.. sobota wolne i w niedziale lapa.. trening jest dosc ubogi poniewaz cwicze w warunkach domowych mam do dyspozycji obciazenie ok 150kg.. sztanga 2 metry , gryf lamany krotki.. 2x..hantle no i oczywiscie laweczka niestety nie regolowany skos.. przy zakupie troszke dalem sie oszukac bo teraz okazuje sie ze jak ustawie skos to sie nie zmieszcze pod sztanga :D .. niektorzy twierdza ze nie osiagne i dobrego wygladu i duzej sily na raz.. i tak sie zastanawiam czy nie widac po mnie zbyt wiele i po moich osiagach w wycisiankiu dlatego ze cwicze tylko rok.. czy dlatego ze lacze z np treningiem klatki.. brzuszki czyli tak jakbym pompowal i spalal.. moim celem jest byc coraz to silniejszym chcialbym wkoncu podniesc te 100 kg i dalej :p no i chcialbym dobrze wygladac tzn coraz podezniej rece klatka..ale nie wiem czy da sie do tego dodac kaloryfer :/ ? bo staram sie robie brzuszki regularnie robilem 6 weidera na brzuch ale efekt jest marny..moze do tego zaczal bym jeszcze biegac ? chociaz ruchu mi nie brakuje.. ale wtedy moge tez spasc z wagi w wyniku czego schudne i bede sie czul dopiero maly :( .. prosze o rady..

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
wskazówki hmm .... moim sposobem jest na pewno kłaść duży nacisk na tricepsa :) tą partię mięśni uwielbiam najbardziej xDD :) nie zapominaj o przedramieniu które jest równie ważne :) ja postawiłem na siłę ponieważ dużo "walczę" że tak powiem i potrzebne mi jest mocne pierdo*****e :) dlatego trenuje boks i mma do tego jescze w każdej wolnej chwili boksuje na worku :) to jest tajemnica moich rączek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Posiedź trochę na tym forum użyj wyszukiwarki, jeżeli trochę poczytasz to powinieneś wyciągnąć odpowiednie wnioski i wiedzieć co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
ja oczekuje odpowiedzi od ludzi .. wiec prosze nie wpisywac mi takich porad.. bo szukalem juz nie jednokrotnie na forum

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19472
Rozpisałes sie tak ze nie wiadomo o co Ci chodzi Dobrze Ci radził posiedz troche i poczytaj

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9207
nie robisz barkow plecow nog xd zastanow sie czy taki trening ma sens xd

Zmieniony przez - ffe w dniu 2009-07-20 22:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
poprostu chcem sie dowiedziec..czy naprawde musze wybrac albo sile albo rzezbe .. czy jak chcem szybko coraz wiecej brac na klate to musze masowac ostro i zapomniec o sportowej sylwetce ? bo chcialbym miec i wyglad i sile a robie brzuszki cwicze jak pisalem i efekty slabe

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
doradzacie zeby czytac forum a tyle sie naczytalem z epoo roku cwiczen ejstem zielony jakbym zaczynal.. wszyscy mowia inaczej.. czy moze mi ktos tutaj odpowiedziec konkretnie na moje poprzednie pytania i podac jakas diete..albo powiedziec co moge z czym laczyc np barki z klata i gdzie weentualnie moglbym znalezc jakies wskazowki jak wykonywac te cwiczenia prawidlowo

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
poprostu chcem sie dowiedziec..czy naprawde musze wybrac albo sile albo rzezbe .. czy jak chcem szybko coraz wiecej brac na klate to musze masowac ostro i zapomniec o sportowej sylwetce ? bo chcialbym miec i wyglad i sile a robie brzuszki cwicze jak pisalem i efekty slabe
Jeśli będziedz dobrze się odrzywial to na planie silowym też będziesz mial dobrą sylwetka. Jeśli chcesz zwiększyć siłe to polecam FBW 5x5 ja sobie go lekko "zmodernizowalem" i dodaje systematycznie w WL co tydzień te 2kg w seri.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
yo gothiic - twje pytnaie to tak jak stwierdzenie "robie trening na mase + redukcja jednoczesnie" , nie dygaj przed wyszukiwarka to nie boli

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
"FBW 5x5 " nie rozumiem choci ci o 5 seri 5 powtorzen czy jak .. rozwin te mysl jestem raczej poczatkujacym nie znam tych nazw ;p

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Wpisz do wyszukiwarki tam wszystko jest napisane nie będe przepisywał forum i robił niepotrzebny śmietnik.
Cwiczysz rok i nadal jesteś początkujący??

Zmieniony przez - messsi w dniu 2009-07-20 23:07:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryfy olimpijskie

Następny temat

wybór ławeczki

WHEY premium