SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka porad dla początkującego.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6113

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

55

Wzrost

170

Staż treningowy

3 miesiące

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia 5 dni w tygodniu, bieganie przed siłownią

Cel/problem/opis

Nabranie masy mięśniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7568
Jeszcze ważna rzecz, która mi się przypomniała

Z tego co ostatnio czytałem o treningu na masę a troszkę tego było... Ćwiczenia na masę są to proste ćwiczenia, które robi się stojąc, oprócz wyciskania poziomego oraz na skośnej. Czy to prawda ? A co z wyciskaniem żołnierskim czy np pompowanie bica ? Siedząc jest trudniej wykonywać ćwiczenie i nie ma się za bardzo oszukiwać a stojąc można się przechylać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
To jakieś brednie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7568
Dziwiło mnie to, ale zawsze wolę zapytać po to w końcu założyłem ten oto temat a wraz z pytaniami uczyć się od najlepszych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a swoją drogą gdzie znalazłeś taką brednie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7568
Było to jakieś inne forum o tematyce " ćwiczeń sportowych " znalezione w google i to nawet było chyba jakoś jak szukałem poprawne wykonywanie jakiegoś tam ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KKup sobie dibencozide force treca nie waze dużo więcej a rzeczywiście pomaga nq masę polecam na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smallSmith
KKup sobie dibencozide force treca nie waze dużo więcej a rzeczywiście pomaga nq masę polecam na 100%

A co ma piernik do wiatraka?
Poza tym w jaki sposób działa ten suplement?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posiada kompleks witamin B plus coś tam jeszcze dzięki temu masz lepszą przyswajalnosc i tym samym większy apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nugat napisał że nie potrzebuje takich środków bo waży tylko 55kg a ja się z tym nie zgadzam bo waze nie dużo więcej i korzystam z takich środków to czemu niby on nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To była ironia.
Poza tym śmiem wątpić w działanie tego typu rzeczy, może niewielki % osób jest na to podatnych ale w większości to strata kasy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy

Następny temat

Redukcja tłuszczu + trening

WHEY premium