SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy pic jakie białko

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
bo bałem sie ze popale je bo jak pracuje to czuje jak by je paliło normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
a jak kreatyne wybrac lepiej monohydrat czy stack jakis np crea 9 ztreme? co mi da wiekszy przyrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nic nie da przyrostów jak nie masz diety. Po co Tobie suplementy, jak nie masz elementarnej wiedzy? Lepiej najpierw poczytaj, bo szkoda wyrzucać pieniądze w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
trakers
co do tych bicepsów gdy pracuje one sa bardzo twarde moze byc ze je popaliłem?


Nie ma czegos takiego jak spalenie mięśni. To, że bolą czy są twarde to skutek ich pracy.
Nie popadaj w paranoje. Nikt z dużym bicepsem nie siedzi cały dzień na dupie popijając bcaa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
wiadomo ze dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
od tak sobie nie popalisz mięśni to jest długi proces byś musiał długo wycieńczać organizm z dnia na dzień się nic nie stanie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
a jeszcze jedno jak pracuje na 3 zmiany i ide na 15 godzine około 19 mam przerwe jem posiłek i pracuje do 23 w domu jestem jakies 24 i co wtedy zjeść? wegle? mysle ze przed snem kazeine ale cos wiecej? Jeszcze co to tych bicepsów czy gdy wejde na mase i zwieksze kcal to on bedzie rósł?


Zmieniony przez - trakers w dniu 2016-08-25 12:53:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Liczy się bilans całego dnia. Tak naprawdę, to nie ma znaczenia czy wieczorem zjesz kazeinę, czy kurczaka, czy WPC. Wiadomo, że najlepiej, aby dieta była idealna, ale tak się nie da. Możesz np. jeść "na anakondę" 2-3 posiłki dziennie i też efekt będzie podobny. Gorzej później w toalecie . Co do bicka, to pewnie będzie rósł.Zależy od diety, treningu i regeneracji. Jest to mały mięsień, więc nie licz na szybki wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
tak ale chodzi mi bardzie o wegle na noc bo jak wroce o24 do domu ostatni posiłek jadłem o 19 to tez wypadało by cos zjesc oprócz samego białka, co do bicka to wiadomo ze musi byc regeneracja, moze jakies suple tylko boje sie ze popale go i nie bedzie rosl bo w pracu czasem trzeba po 12 godzin ponosic te przekładki w sumie one duzo nie waza jakies 2.5 kg-3kg i to tez nie jest tak ze codziennie je nosze czasem jest lzejsza robota


Zmieniony przez - trakers w dniu 2016-08-25 13:50:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
trakers
a jeszcze jedno jak pracuje na 3 zmiany i ide na 15 godzine około 19 mam przerwe jem posiłek i pracuje do 23 w domu jestem jakies 24 i co wtedy zjeść? wegle? mysle ze przed snem kazeine ale cos wiecej? Jeszcze co to tych bicepsów czy gdy wejde na mase i zwieksze kcal to on bedzie rósł?



Zmieniony przez - trakers w dniu 2016-08-25 12:53:53


Jeśli już wcześniej dostarczysz odpowiedniej ilości kcal to możesz po prostu pójśc spać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen vs siłownia

Następny temat

problem z klatką piersiową

WHEY premium