SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy pic jakie białko

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
trakers
tak ale chodzi mi bardzie o wegle na noc bo jak wroce o24 do domu ostatni posiłek jadłem o 19 to tez wypadało by cos zjesc oprócz samego białka, co do bicka to wiadomo ze musi byc regeneracja, moze jakies suple tylko boje sie ze popale go i nie bedzie rosl bo w pracu czasem trzeba po 12 godzin ponosic te przekładki w sumie one duzo nie waza jakies 2.5 kg-3kg i to tez nie jest tak ze codziennie je nosze czasem jest lzejsza robota



Zmieniony przez - trakers w dniu 2016-08-25 13:50:58


Wszystko zależy od tego czy jesteś głodny jak wracasz do domu. Jeśli tak to zaplanuj posiłki w taki sposób abyś jak wrócisz do domu zjadł ostatni posiłek z brakującymi składnikami. A jeśli nie jesteś głodny to po prostu idź spać jak bilans masz wypełniony.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
a z tym bicepsem czy jak bede na masie i dalej bedzie tak mnie bolał przy pracy to czy cwiczac z dieta i jakies suple bedzie rosł?

Ps. co sadzicie o wodze oshe water? bo skład niby ma fajny witaminy itd? tylko dosc duzo cukru ma w 250 ml około 15 g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Trollujesz?! Ćwicz, jedz i pracuj. Zobaczysz czy coś będzie rosło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
oshe to normalny izotonik ok 5g wegli na 100 ml, jak powerade, gatorade itp. nic w tym dziwnego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Za dużo rozkładasz rzeczy na czynniki. Jedz porządnie, trenuj i nie przejmuj się drobiazgami bo to do niczego nie prowadzi.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
ale jestem na redukcji i nie chce duzo cukrów jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Na redukcji nie zrobisz mięśni. Albo rybki albo akwarium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
no wiadomo ze niee a chodzi mi o ten cukier zeby tez nie zaszkodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Jak diete masz dobrze wyliczoną i przestrzeganą to nie ma problemu musi lecieć w dół jak jesteś oczywiście na ujemnym bilansie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to sobie pij wode mineralną a nie oshe, mozesz dać cytryny miety do tej wody jak samej nie lubisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen vs siłownia

Następny temat

problem z klatką piersiową

WHEY premium