SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy brać białko? - Przed czy po?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Siemka! Otóż mam takie ważne pytanie. Najpierw robie trening siłowy przed nim biorę Beta-Alanine, i od razu po solowym treningu robie kardio. I tu mam do was takie pytanie czy po skończonym treningu silowym wypić odżywkę białkowa, czy dopiero jak skończę trening kardio?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
Posiłek>>tr.siłowy>>Bcaa>>cardio>>carbo+ glutamina+bcaa-lub zamiast aminokwasów hydrolizat serwatki>> posiłek 20-30 min po szejku wypitym carbo i białku

Taka moja opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43417
Po kardio

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
Jak nie bedzie problemow z trawieniem lub dyskomfortu to jw po silowym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 235
Widzę, że zdania są podzielone. Teraz to nie wiem co robić. :D

Zmieniony przez - Smyyku w dniu 2015-05-25 10:43:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Tomq ci to na czynniki pierwsze rozłożył łykniesz białko po siłowym i jak nie będzie żadnego dyskomfortu- zostawisz tak na stałe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 235
Dzięki Panowie za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263256
tak jak już zostało napisane, zależy od tego jak sie czujesz, białko musi zostać strawione jednak i możesz mieć dyskomfort na bebechach, ale to tez zależy od czlowieka
ja przed kardio białka bym sobie nie sypał

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 839
Ja uwazam , ze bialko powinno sie zjesc w posilku lub wypic w formie odzywki do godziny po treningu ,ktory trwa ok. 90 minut . Najlepiej po treningu zjesc pelnowartosciowy posilek , ktory przygotowuje sie przed treningiem. Wraca sie do domu od razu po treningu lub chodzi sie do silowni blisko miejsca zamieszkania i wtedy znajdzie sie czas np. na ugotowanie ziemniakow wczesniej obranych i pokrojonych . Bialko bym zostawil sobie jako ostatni posilek przed snem np. jak kladziesz sie o 23 00 to wypic je ok. 21 00 - 22 00 . Takie moje zdanie na ten temat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 235
No dobra, a jak wy to robicie? Kiedy przyjmujecie odżywkę białkowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cm3, S.A.W, Taurine i TCM Olimp

Następny temat

Gainer - skutki uboczne. Co dalej ?.

WHEY premium