SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kanapki do szkoły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1475
Kumpel na studiach to mo caly obiad ze soba :P a i tak idzie potem jeszcze do knajpy :P ja skromnie 12 kromek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
4 buły z wędliną i serem + Kubuś multiwitamina

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
napisalem ze 2 lata temu bo bylem maly i sie wstydzilem pic gainera...jak napisalem tera juz sie koledzy przyzwyczaili do tego


ps.a sprobowali by tylko nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5640
A ja se wcina w szkole co chce ryz z wazywami gajnery poprosu to co chcem i mam to w d*pi* czy sie smieja czy nie ich interes,ja niewiem czego tu sie wstydzic a co to szkoła jakes miejsce gdzie niemozna sobie ryzu zjesc itp.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
w szkole bele co jedzą. Ostatnio u mnie na lekcji reli robiliśmy se tosty , dzien wczesniej robili grila w ksero a wczoraj gofry

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Wpierzpasz to oc chcesz, żyjesz tak jak jesz proszte ioi logiczne, doszkoły weś sobie nawet i cały zestam McDonalda;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Trochę poza tematem:
Kumpel raz jak jechaliśmy do Kalwarii w 2 klasie podstawówki to wziął ze sobą kurczaka ugotowanego (w całości) z ryżem i udekorowanego w zieloną sałatę. T wszystko miał w misce. Do tego pił Pepsi Kurczaczek z ryżem->mmmmmmmmm A bynajmniej koles tak wtedy jak i teraz nie wyglądał jak kulturysta
Jak dojechaliśmy to zerzygał się przed klasztorem i na chodniku to pepsi wraz z kurczakiem jeszcze gazowało JAZDY BYŁY

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Jak dojechaliśmy to zerzygał się przed klasztorem i na chodniku to pepsi wraz z kurczakiem jeszcze gazowało

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Przykre ale prawdziwe- znaczy przykre dla niego bo my sie smialiśmy
A kiedyś ten sam kumpel- Maksiu na lekcji matematyki próbował wyjąć z naboju do pióra tę kuleczkę i atrament wylał mu się do mordy i sie też zrzygał
Wybaczcie, że zasmiecam post ale nie mogę się powstrzymać

POZDRO I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Kanapki do szkoły

WHEY premium