SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Kluszczyński: NOBODY IS PERFECT!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
mam chwile czasu w robocie to
ODPOWIEM NA PYTANIA

ASUKE

dzieki jeszcze raz za miłe słowa i wrzucanie info

MLEKOŁAK

no na uczelni w sumie dawno nie byłem, ale spoko ze tak mówią, jezeli nie ściemniasz

DARIOMAN

Dzieki!

Słuchaj, na masie zawsze dawałem wegle po treningu, bo na masie jednak zalezy Ci na maksymalnym anaboliźmie, czyli zależy nam na wydzielaniu insuliny

na redukcji bardziej nam zależy na spalaniu, wiec bardziej patrzymy na wydzielanie hormonu wzrostu, wiec wegle proste dawałem tylko troche przed treningiem, aby zrobic mocny trening a po treningu juz nie

a z białka i amino i tak troche cukru podskoczy

wiec to zależy od Ciebie
mysle ze moze sproboje na masie pozostac na samym białku po treningu i zobacze

ale jednak skłaniałbym sie do dawanie carbo z aminokwasami a potem białko

bo jednak przy dużej nadwyżce kcal i tak ten wiekszy wyrzut hormonu wzrostu na masie nic Ci nie pomoze

BIELSZCZANIN

Dzieki! No myśle, że od 2009 jakiś niezły postep zrobiłem hehe
czasem wracam do 2009 i czytam komentarze ludzi, którzy prorokowali, że nie mam szans, nie taka budowa itd. ble ble ble bla bla bla i teraz sie uśmiecham

PROSATAN

Wiem wiem byczku ze to Ty bo czasem wpadam tam do Ciebie i zaglądam

no nie powiem, na nadmiar czasu nie narzekam ale moze niedługo sie unormuje

zreszta przyzwyczailem sie do zap******u i jak sie zdarzy wiecej czasu ze moge odpoczac to nie wiem co ze soba zrobic xD

AMARE

Dzieki!
Postep jezeli chodzi o zrzucenie tk. tłuszczowej i wody napewno

ale tak to jest na masie, ze wszystko jest przykryte i wychodzi na koniec
tylko niektorzy ciagle nie potrafia tego zrozumiec

***

DZIEKI WSZYSTKIM ZA KOMENTARZE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Wiadomo że nie masz magicznego sposobu ale chcialem cie zapytać o jakąś porade jak poprawić 2-glowe uda kiedy je cwiczyc ile serii jaki sposob itd z twojej wiedzy co bys polecil w trenowaniu tej partii. Jakies podstawowe bledy ktorych sie wystrzegac?

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
chocbys pił sok z krwi tygrysa nie bedziesz mial takich dwuglowych jak molder. Prawie kazdy kulturysta ma jakas grupe miesniowa, ktora jest wyrozniajaca sie od zawsze, zazwyczaj taki kulturysta nie robi na nia nic specjalnego, nic czego nie robiliby inni.

Nie ma lepszego sposobu na poprawe jak kombinowanie samemu, patrzecie co dziala itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
JUTRO MOJE OSTATNIE ZAWODY W SEZONIE!

Nie powiem ale ciesze się już z tego powodu, te wszystkie podróże strasznie męczą i zabierają od groma czasu, który możnaby sporzytkować w inny sposób...

na forme życiową nie licze, ale myśle, że ciała nie dam - wstydu nie bedzie

WKOŃCU NA SUPLEMENTACH ACTIVLABA LIPY BYĆ NIE MOŻE!



KTO WIĘC Z KRAKOWA ALBO MA BLISKO, ZAPRASZAM NA ZAWODY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
wladek

Dużo osób mnie pyta o dwugłowe.

Ale tak jak pisze sandwich
takie predyspozycje do szybszego ich rozwoju to w głównej mierze genetyka, pewnie mają wiecej włókien szybkokurczliwych, które są bardziej podatne do wzrostu

ale kilka porad moge udzielić:
- stosuj każdy zakres powtórzeń, aby angażować wszystkie rodzaje włókien mięśniowych

- jezeli robiłeś oddzielnie czworogłowe i dwugłowe to teraz sproboj razem i tak samo jak najpierw robiłeś czwórki a potem dwójki to zmień kolejność

- nigdy nie rób tego samego treningu pod rzad - zawsze coś zmieniaj, chociaż jedno ćwiczenie, kolejność itd. - należy szokować mięśnie

- ja np. nigdy nie lubie robić martwego ciągu na początku treningu, zawsze robie na koniec, poprostu jak robie pierwsze to za bardzo mi rozciąga miesnie i później nie mam maksymalnego skurczu w pozostałych ćwiczeniach

- na dwugłowe musi być jakiś rodzaj uginania i martwy ciąg, czyli nie możesz nawet i 3 ćwiczeniami, które zginają staw kolanowy zastąpić ćwiczenia typu martwy ciąg na mięsnie KULSZOWO-GOLENIOWE!

- BARDZO DOBRYM DLA MNIE, a raczej zapomnianym, JEST TZW. ŻURAW!
czyli kleczysz na kolanach na jakimś podwyższeniu, stopy w górze, i opuszczasz tułów do ziemi, nastepnie siłą samych mięśni kulszowo goleniowych starasz się podnieść tułów do pozycji wyjściowej

naprawde świetne ćwiczenia i to z własnym ciałem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Nie wiem wiem czy wiecie...

!!!!Kamil wygrał swoja kategorię!!!!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Super! gratulacje Molder

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
TAK JAK JUŻ WSPOMNIAŁ ACTIVLAB

W Sobote na UNIWERSYTECKICH MISTRZOSTWACH POLSKI

zająlem 1 miejsce w kategorii do 85 kg


Tym samym zakończyłem swój sezon startowy!
W około 6 tygodni - ZALICZYŁEM 10 IMPREZ SPORTOWYCH - kultuirystyczne jak i siłowe! Jest to naprawde wielkie obciążenie zdrowotne dla organizmu, dodatkowo czasochłonne i OGROMNIE KOSZTOWNE!

A sami wiecie jak jest -> za wygraną dostaje jedynie Puchar, dyplom, czasem medal i powiedzy torebke z paroma suplementami - głównie batony, probki białek, jakiś suplement

OK ale za każdym razem musze placić wpisowe
- tutaj kosztowało 50 zł, a więc dużo
- 25 zł za zdjęcia dla fotografa...
- podróż z Łodzi do Krakowa -> około 150 zł
- KOSZT SMAROWANIA BRONZEREM I OLIWKĄ -> około 50 zl


nie pisze tego, zeby się w jaki kolwiek sposób żalić, doskonale zdawałem i zdaje sobie sprawe jak to wygląda w naszym kraju

LUDZIE CZASEM PYTAJĄ MNIE:
- Kamil, skoro tyle wygrywasz i nic z tego nie ma, a jesteś jeszcze stratny, to po co startować?

Po co?! Hmm...
POPROSTU, BO KOCHAM TO CO ROBIE, BO CHCE SIĘ SPRAWDZIĆ Z INNYMI LUDŹMI KTÓRZY DARZĄ MIŁOŚCIĄ TEN SAM SPORT CO JA!

Bo wyznaczanie sobie nowych celów np. startowych, nadaje sens temu co robie i popycha mnie do przekraczania kolejnych swoich granic i STAWANIA SIĘ CORAZ LEPSZYM POD KAŻDYM WZGLĘDEM - duchowym, psychicznym, fizycznym!

Bo na takich zawodach i przez cały okres przygotowań POZNAŁEM I POZNAJE WSPANIAŁYCH, WARTOŚCIOWYCH LUDZI, Z KTÓRYMI CZĘSTO UTRZYMUJE NA STAŁE KONTAKT I TO W CAŁEJ POLSCE!

Bo oglądam różne ciekawe miejsca.

A do tego, jak ktoś jest inteligentny i potrafi dalej się wypromować to może z tego odnieść jednak jakieś korzyści

ALE NIE MOŻNA SIEDZIEĆ NA DUPIE I CZEKAĆ AŻ KTOŚ WYCIĄGNIE DO CIEBIE RĘKE!
Niestety, tak nie ma w naszym kraju, jezeli coś udało Ci się osiągnąć, musisz się tym chwalić, sam się reklamować i szukać pomocnych Ci osob, jeżeli bedziesz myślał, że ktoś się sam do Ciebie odezwie bo okazało się, że jesteś super, to się mylisz.

Tak naprawde po całym sezonie rozpoczyna się dalej cięzka praca -> wypromowac to co się osiągneło, dotrzeć do jak największej ilości ludzi, którzy o kulturystyce nic nie wiedzą, a jak juz się uda Wam kogoś zainteresować swoją osobą -> WTEDY MOŻECIE OSIĄGNĄĆ KORZYŚCI Z TEGO CO DOKONALIŚCIE!

To takie moje pare słów na zakończenie

A TERAZ PARE FOTEK:










FOTKI ZROBIONE PRZEZ AXELA! Dzieki!

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2013-05-21 01:15:37
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odzywki na wzmocnienie mięsna i regeneracje.

Następny temat

Mass up smak

WHEY premium