SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Kluszczyński: NOBODY IS PERFECT!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
widziałem, zamówiłem, testowałem - smak dziko dziki - owocowo-ziołowy, ale mi podchodzi, ciekawy + zayebisty trening, nie ciekło ze mnie, ale potliwośc in plus, pobudzenie fajne, sensowne i brak zejscia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
pomylilem tematy.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-03-07 13:13:36

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
czyli suplement ktory fajnie reaguje na cialo nie robi spustoszenia np. w glowie po treningu?. osobiscie wole delikatniejsze suple niz te co urywaja dupe przez 2 godziny a pozniej masz zjazd przez kolejne 24h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Dokłądnie tak jak mówisz luzakkkk - pobudzenie odczuwalne ale nie chodzisz po ścianach, potliwośc zwiększona ale sie nie leje, skupienie jest, wytrzymałość w górę+lekkie "wspomożenie" pompy - dla mnie bardzo, bardzo przyjemny skład i mega wygodna droga podania(saszetki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
no to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 161870
Trochę tutaj cicho więc pozwolę sobie wrzucić filmik z treningu Kamila. Mam nadzieję, że nie bd miał nic przeciwko hehe :) Miłego oglądania!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
co piles na koniec treningu? widze ze technika w rozpietkach byla rozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Siema
Z Kamilem zrobimy na pewno jeszcze nie jeden wspólny trening
Ja kończę swój debiutancki sezon startowy za 2 tygodnie na Mistrzostwach Polski seniorów. Od razu po nich tylko chwila luzu i zaczynamy przygotowania do sezonu 2015. Dla Kamila to ostatni rok w juniorach i chyba nie muszę wam pisać jak jest nastawiony Wiem, że na następną wiosnę znów zaskoczy formą
Wagowo na scenie stoimy podobnie i pewnie będziemy mieli okazję gdzieś razem wystartować, więc wspólne przygotowania będą dla nas dodatkową motywacją

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ja rozpiętki robię tak jak na filmiku

nie robie bardzo szerokiego łuku, czuje mocne rozciagniecie i ruch tylko taki do którego czuje maksymalne spięcie klatki

bardzo dobrze to na mnie wpływa, a robiłem różne wersje rozpiętek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
na następnej stronie jeszcze raz filmik i pare zdjęc, co by odrazu post nie zniknął
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odzywki na wzmocnienie mięsna i regeneracje.

Następny temat

Mass up smak

WHEY premium