SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Kluszczyński: NOBODY IS PERFECT!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
przyjadę kibicować:)

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Dla mnie Sylwetka niesamowita nogi bokiem najlepsze na całych zawodach a kable na udach niczym Radek Słodkiewicz myślę że w walce o finał zabraklo mocniejszej separacji miedzy glowami czworoglowych ale nabicie niesamowite




Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
które miejsce Kamil na MP już coś wiadomo ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
Szczena opada. Wypas forma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Na pierwszym zdjęciu jakie dwugłowe. Wyglądają przeogromnie.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Poza klata bokiem najlepsza na całych zawodach!! ale w swojej kategorii niestety chyba poza 6tką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Wróciłem z MP

dopiero siadłem do fotek i filmików

odrazu na wstępie na pisze, że ja jestem naprawde zadowolony ze swojego występu, jak do tej pory osiągnąłem swoją NAJLEPSZĄ FORMĘ W ŻYCIU!

A wiem, że w Niedziele byłoby jeszcze lepiej - zdecydowanie mniej wody!
Dlaczego tak sądza? A no dlatego, że nie odwadniałem się prawie wogole - oczywiscie odstawiłem wode, sol itd. ale kto wie oco chodzi to zdaje sobie sprawe co sie robi

także na Niedziele z Radkiem planowaliśmy maksymalne odwodnienie i jakiekolwiek ładowanie, w sobote zwyczajna szama, makaron z piersiami

Miałem najliczniej obsadzoną kategorie - 13 zawodników

Sędziowie wzieli mnie do 3 porównań z 4 - JAK ZSZEDŁEM ZE SCENY TO CIESZYŁEM SIĘ Z TEGO JAK DZIECKO!

Dlaczego? Bo mnie poprostu zauważyli i mogłem stanąć i się porównać w sumie z każdym z zawodników, moge teraz sobie zobaczyc jak wiele dzieli mnie do najlepszych - NA TYM MI NAJBARDZIEJ ZALEŻAŁO W WYSTĘPIE W SENIORACH!

Jak wiele mi juniorowi 21-latkowi brakuje to czołówki seniorów 85 kg
Jest co robić!

DO PÓŁFINAŁU NIESTETY SIĘ NIE DOSTAŁEM.

Nie jestem z tego powodu zły itd. obiektywnie sądze, patrząc na wyniki itd, ze być może można mnie było dać na 6 miejscu, czyli finał ewentualnie mogli mi przyznać sędziowie.

Wiem niestety, że dużo (a właśnie może to 6-5 miejsce) utraciłem w pozach tyłem - bo to mi też mowili - że chociażby chcieli przyznać wiecje pktów to nie mają jak, bo w pozach tyłem się gibałem

NIESTETY MAM OGROMNE PROBLEMY ZE SPIĘCIEM DWUGŁOWYCH W POZACH TYŁEM! Miałem je docięte, ale naprawde musiałem się natrudzić żeby maksymalnie je spiąć i żeby całe całe wyszły - niestety WYCHODZĄ BRAKI W POZOWANIU!

***

Nie bede tutaj narazie pisał o ogromnych problemach w czwartek - przez ładowanie tłuszczami, po 4 z 6 posiłków cała noc w potach i na kiblu myślałem, że umre..., wiem, że DLA MNIE ŁADOWANIE TŁUSZCZAMI SIĘ NIE SPRAWDZA! Poprostu nie potrafiłem strawić takich ilości tłuszczu

ale nie uważam, żeby to wpłyneło na efekt końcowy w sobote - poprostu straciłem jeden dzień na ładowanie, ale formy mi czwartek moim zdaniem nie popsuł, bo nabity zawsze wychodziłem, u mnie najwieksze problemy są Z NADMIAREM WODY.

***

PÓŹNIEJ BYŁY KWALIFIKACJE DO ME JUNIORÓW!

Jakby nie było miałem mocnych konkurentów m.in.
- Jakub Pestka
- Marek Dorosz

i inni

stanąć na scenie razem z tymi dwoma bardzo znanymi juniorami TO ZASZCZYT! Serio!

Kiedy ja wogole pierwszy raz byłem na zawodach kibicować w 2009 roku na Puicharze Polski i Mistrzostwach Polski Juniorów w Zabrzu to oni już startowali jako juniorzy i im dopingowałem! A TERAZ STAŁEM JESZCZE Z NIMI NA SCENIE I RYWALIZOWAŁEM!

MYŚLICIE ZE W 2009 ROKU WOGOLE BYM O TYM POMYSLAŁ ZE JEST COS TAKIEGO MOZLIWE? Nigdy w życiu!

takze naprawde jestem SZCZĘŚLIWY!

***

TRENER KADRY BOGDAN SZCZOTKA - powiedział, ze musi wszystko na spokojnie przeanalizować i koło srody mają być wyniki kto jest w kadrze.

Także nie wiem co będzie, jak mnie ocenili na tle innych juniorów, czekam!

***

FILMIK Z MOJEJ KATEGORII, mysle ze najlepiej odda poziom i pokaze moja sylwetke na tle innych zanim wstawie jakieś zdjęcia!

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/tv-2013/mp-2013-minsk/video,30,kulturystyka-mezczyzn-do-85kg-runda-1.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
KILKA FOTEK Z SOBOTY W TRAKCIE MP!
















I odrazu moge po raz kolejny podziekować RADKOWI SŁODKIEWICZOWI, za kolejny seonym w którym pomagał mi się szykować do startów!

To on razem z Panem Tadeusz Zarębskim na finale konkursu I edycji FIT FOR LIFE w Gdańsku namówili mnie na starty mówiąc, że mam jakiś tam potencjał.

W innym wypadku być może dopiero teraz bym pomyślał, że moge spróbować gdzieś wystartowac.

Zawsze będe im za to wdzięczny!

Jeżeli chodzi o Radka jako trenera - nigdy się na nim nie zawiodłem, zawsze odpisywał, oddzwaniał, nigdy nie "zbywał" także moge szczerze polecić każdemu współprace!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje Molder masz jeszcze wiele przed sobą, forma bardzo dobra.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odzywki na wzmocnienie mięsna i regeneracje.

Następny temat

Mass up smak

WHEY premium