SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorie w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
Siemka , czy jakbym ciągle trzymał makroskładniki ale nie miał nadwyżki kcal prawidłowej to miesnie by rosły i masa czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Polecam poczytać: http://potreningu.pl/articles/4289/cheat-day--czym-jest-i-jak-wplywa-na-organizm

Jednak Ty jak na razie powinieneś zrozumieć podstawy a nie zaczynać od tyłu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie. do budowany masy mięśniowej niezbędna jest nadwyżka kaloryczna.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Jeżeli nie będzie nadwyżki to masa nie będzie rosła bo mięśnie nie rosną z powietrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
a co wtedy dzieje sie z białkiem którym niby sie buduje mięsnie? tak samo z węglami? gdy nie ma nadwyzki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To tak jak z pieniędzmi - masz stówę, wydasz stówę - nie masz nic, wszysto zużyłeś na czynności życiowe. Na masie masz 2 stówy, wydajesz jedną - stówa ci zostaje - na budowanie mięsni
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
a czy jak jestem na FULL masie jako ektomorfik bo mam bardzo BARDZO mało tłuszczu to moge sobie czasem ciapnąć na boku jakiegos batona , lub cos słodkiego zeby podbic nadwyzke kaloryczną ( bo np. za mało zjadłem na sniadanie albo nie miałem czasu? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Pokuszę się o jakaś merytoryczna odpowiedź jak wrzucisz rozpisaną dietę. Bo mnie określenia "full masa" troche przeraża. I to mało tłuszczu? Na sobie? Czy w diecie?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
tłuszczu na sobie , a mam tak szybką przemiane materii ze małe szanse są że mnie teraz zaleje


Zmieniony przez - szymek2000 w dniu 2017-01-14 18:15:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
a okreslenie full masa mam na mysli to ze chce jak najszybciej przybrac na masie mięsniowej a nawet jak przyleci z 2-3% tłuszczyku to nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
to bardzo kiepskie podejscie, bo mase miesniowa budujesz latami. jak uda Ci sie wrzucic kilka kg czystego miesnia w rok czasu to sukces

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No to sorry, ale na masie mięśniowej się szybko nie przybiera, no chyba, że masz zaplecze farmacuetyczne. A na batonach to raczej łatwiej o mase tluszczową niż mięśniową. W większości przypadków pod słowami "szybki metabolizm" kryje sie uboga dieta.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety względem masy

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium