SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorie w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
ale mi nie chodzi o żarcie ciągle batonów i słodkosci do budowania ... tylko trzymanie sie diety ... ale jak nie zdąze czegos zjesc lub nie bede mial mozliwosci zjesc tyle kcal na sniadanie i bede miał po koniec dnia 100 kalorii za mało w brzuszku to czy moge dopełnic te 100kcal jakims cukierkiem batonikiem itp ... a raczej zeby mnie zalało to potrzebuje duzej nadwyzki kalorycznej z 500-1000 kcal a ten 1 baton uzupełni moje zapotrzebowanie na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
osobiscie, gdyby mi na koniec dnia brakowalo 100 kcal i mial tylko mozliwosc zjedzenia jakiegos ciastka / batona kupnego to bym odpuscil.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To trochę wredne będzie, ale jeden przykładowy snickres ma 260 kcal. Mnie się wydaje, że jesteś bardzo początkujący w wiedzy o zdrowym żywieniu, więc tym bardziej, nie uzupełniałabym braku 100 kcal snickersem. Poza tym 100 kcal to że tak powiem margines błędu w obliczeniach - raz jabłko będzie bardziej słodkie, a karkówka będzie miała więcej tłuszczu.. Co do kcal nie wyliczysz...

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
hmm wiec lepszym rozwiązaniem bedzie odpuszczenie tych kalorii w ten dzien a za to dorzucenie ''zdrowych'' kalorii w dzien nastepny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tak, nie muszisz rozliczac diety dobowo, możesz to robić w dłuższym okresie czasu np. tygodniowo.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
a czy moge sobie robic cheat meala raz w tygodniu na ' rozluźnienie psychiczne'? oczywiscie nie przesadzając z nadwyżką kaloryczną


Zmieniony przez - szymek2000 w dniu 2017-01-14 19:41:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nikt nie zabroni. Zawsze lepszy cheat meal niz cheat day. Aczkolwiek ja na masie nie widzę potrzeby - wszystko można wliczyć w bilans, co innego na redukcji.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
a jeszcze takie pytanko , jak np mam nadwyzke kaloryczną .. białko sie zgadza , tłuszcze tez a węgle nie? na jakiej zasadzie to działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ustalasz zapotrzebowanie akloryczne. Dajesz 2 g białka na kg masy ciała, 1 g tłuszczy, resztę zapotzrebowania uzupełniasz ww. No i albo się tego tzrymasz, albo nie. Jak zgadza się białko i tłuszcze - to zeby była nadwyżak - ww też się muszą zgadzać. Kcal to suma ww (x4kcal), b (x4kcal) i tł (x9kcal).


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-01-14 20:44:56

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 337
ale ja chce sie tylko dowiedziec na przykładzie czy jak czasem nie dostarcze wystarczajaco węgli a reszte juz tak to czy nie bede ,,rósł''
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety względem masy

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium