SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalistenika dieta do oceny waga nie spada.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 518
Witam, chciałbym spytać co jest nie tak w mojej diecie, że waga nie spada w dół (jestem na pierwszym cyklu kreatynowym na redukcji w celu uniknięcia katabolizmu). Robię cztery treningi tygodniowo (pon, wt, czw, pt) ABS w czwartek i sobotę, tabaty 4-minutowe w pon środę i sobotę.

Wiek: 17 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 63 kg
Staż treningowy: ćwiczyłem kiedyś ale przerwałem i na poważnie ćwiczę od 1 stycznia tego roku (nie opuściłem żadnego treningu)
Obwód pasa: 75
Obwód uda: 51
Obwód klatki piersiowej: 90
Stan zdrowia: Dobry
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Kalistenika 4x w tyg po 1-2h


Dieta: 1800 kcal (takie jest moje zapotrzebowanie na redukcji)

Śniadanie:
Jajo kurze całe 3 szt.
Oliwa z oliwek 8g
Płatki owsiane 100g
Mieszam płatki z jajami i daje na rozgrzaną oliwę z oliwek na patelni teflonowej, z czego robię placek owsiany.

Posiłek przedtreningowy:
Ryż brązowy 100g
Twaróg chudy 120g lub mięso z piersi kurczaka 120g

Czekam ok. 2h i robię trening

Posiłek potreningowy:
Ryż brązowy 100g
Twaróg chudy 150g lub mięso z piersi kurczaka 150g

Kolacja:
Twaróg chudy 200g

Czyli 50% WW, 30% B i 20% T. Dziennie makro to B - 145, WW - 216, T - 40.

Nie chcę mieć więcej posiłków dziennie i jakoś o określonej godzinie, bo myślałbym tylko o jedzeniu wtedy (wolę zmieścić się w makro na dzień i zjeść to w większych posiłkach. Redukcję mam już prawie miesiąc razem z kreatyną, na początku waga zleciała o 1 kg a później znów wpadło na wagę początkową. Mięśnie coraz bardziej się uwidoczniają, aczkolwiek nie widzę zmian na brzuchu (mam odstający na dole). Czy po odstawieniu kreatyny waga będzie schodziła w dół?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
wrzuc diete zgodnie z
12. Jak dodać zrzut z potreningu.pl
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 518
Proszę




Zmieniony przez - Inhale Exhale w dniu 2015-05-05 16:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Gdzie warzywa? Nie za mało tych kcl? Ogólnie jeśli stosujesz kreatyne to nabierasz wody. A jeśli twoje mięśnie są bardziej widoczne to chyba na tym. Ci zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 518
Nie jem warzyw z racji tego że nie jestem w ogóle głodny na takich kcl. Kiedy jadłem 2100+ to nabierałem masy. Widocznie bardziej widoczne ale na plecach póki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
A to od kiedy warzywa je się tylko gdy jesteś głodny? Jak w ogóle cardio nie kręcisz to nie dziw się że waga nie spada nawet na niskich kaloriach

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 518
OzzyMG
A to od kiedy warzywa je się tylko gdy jesteś głodny? Jak w ogóle cardio nie kręcisz to nie dziw się że waga nie spada nawet na niskich kaloriach

Robię te tabaty (interwały) które dużo osób sobie zachwala, co do biegania to nie wiem jakim cudem ale mam taką słabą technikę biegania, że nie mam siły przebiec stałym tempem 10 minut bez przerwy, mimo wysokiej wytrzymałości itp. Mam po prostu dziwne stopy, przynajmniej tak myślę bo dziwnie się układają podczas biegu.
Poza tym na pierwszej redukcji z tymi tabatami wszystko ładnie schodziło w dół, więc nie mam pojęcia dlaczego teraz jest inaczej. Może jeśli zejdę z tej kreatyny to okaże się że chudnę, tylko mi tyle wody trzyma w organizmie. Jest też inna możliwość - zrypałem sobie metabolizm wcześniejszą redukcją 1700 po której nagle dostałem efektu jojo bo się tak objadałem wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kreatyna nie zatrzymuje wody podskórnej tylko nawadnia tkankę mięśniową co jest wręcz wskazane. Bez warzyw daleko nie zajedziesz one też pośrednio uczestniczą w procesie odchudzania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

staki pompujące NO2

Następny temat

Cwiczenia z sensem.

WHEY premium