SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego teraz waga nie spada? :C

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 673
Witajcie, po świętach ważyłem 100kg i zacząłem brać się za siebie, obecnie wygląda to tak:
sobota, niedziela, czwartek (czasami wtorek) bieg 6-8 km, 45-60 min
+
do tego codziennie brzuszki, spięcia brzucha, hantle, pompki różnego rodzaju, drążek.

Ważę się co tydzień i zawsze jest mniej, czasami nawet o 1 kg lecz w tym tygodniu biegałem 4 razy, w gruuubej kurtce bo mróz troszkę więc zawsze po zdjęciu jej wyglądam jakbym się kąpał. Lecz dziś po wejściu na wagę widzę że jest ona identyczna jak tydzień temu co mnie baaaardzo zdemotywowało gdyż po tych katuszach miałem nadzieję na mniej. Co może być tego przyczyną?

Jem niewiele i zdrowo, Ograniczam tłuszcze i cukry, do picia tylko woda.

Co do supli to spalacz tłuszczu Thermo Speed od Olimpu i PURE BCAA od SFD.



Możecie mi jakoś logicznie wytłumaczyć co jest przyczyną tego że waga nie spadła? bo po bez problemowym bieganiu przy -20 teraz moja motywacja podupadła.

PS.: Ważenie naczczo po pozbyciu się wszelkich "zawartości w ciele";P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 673
płacz na treningu, śmiej się w życiu, postaram się zrobić co w mojej mocy jeśli chodzi o żywność, a na trenigu dam z siebie 110%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
Ograniczam tłuszcze-to bardzo źle,moze w dzien bardziej sie nawodniłeś,nie oczekuj cudów ze co tydzien bedzie spadac ciagle,w koncu ciało sie przyzwyczaji i nie bedziesz chudł takim trybem zycia,pewnie ucieles kalorie z 4tys na 2tys od razu

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 673
Nie od razu, jem coś koło 2 tyś kalorii, może 2.5 ale tak od 4 miesięcy, od września do stycznia ćwiczyłem na siłowni i spadłem 5 kg, miałem 100, obecnie 95.4 kg. Ograniczam tłuszcze ale do przesady, chodzi o to że nie wpieprzam tego co ma go najwięcej ale nie unikam. Cudów nie oczekuję ale efektów gdyż w to co robię wkładam 100% serca , motywacji, siły i od groma czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
rozpisz swoja diete wg tego kalkulatora i wklej tu zobaczymy co jest nie tak
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 673
Tak nie dam rady ponieważ nie mam ustalonej diety, w dni kiedy idę do szkoły wygląda to tak: rano spalacz+ Bcaa, w szkole 2 bułki grahamki + jogurt pitny jakiś i woda, ewentualnie jakiś serek. Po powrocie ze szkoły obiad czyli tak ze 100 g ziemniaków gotowanych + pierś kurczaka tak ze 100-200 g i dużo sałatki. na kolację 2 suche kromki chleba z wędliną jakąś i serem chudym + twarożek/ jogurt naturalny i herbata zielona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
jogurty-same cukry, z tego ci wychodzi 2500kcal? a tłuszcze zdrowe gdzie?

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 673
jogurt- cokolwiek co ma smak z tego co jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
nie polecam jogurtów ...
Lepiej już kupić śmietany i owoce i zrobić samemu

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 673
ehh się żescie przyczepili do jednego jogurtu... to przez 350 g jogurtu niby nie chudnę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
wypisz i wklej w tym kalkulatorze zobaczymy rozklad makroskladników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 673



Tak to wygląda mniej więcej, często dojdzie jeszcze jakieś ciastko, zupa lub parówki, coś małego pomiędzy posiłkami. Ważę 95.3 kg więc to co jem to jest nic jak na moją wagę+ do tego ostre dość aeroby więc nie wiem o co chodzi.

AA, + BCAA czyli tak z 16g białka dochodzi dziennie jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do budowania sylwetki :) suple

Następny temat

Zaczynamy z YouTube "ćwiczenia dla każdego" czy są skuteczne

WHEY premium