SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kafar1991/Dziennik/Do przodu nie zważając na przeszkody

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dałbym więcej serii na plecy ale to moja subiektywna propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
A tak to jest ok?

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
W tricepsie ćwiczenie 2 zamień z 3 lub zamień na wyciskanie w wąskim chwycie - łokcie przy ciele.

A gdzie nogi? W nich siła i połowa wagi ciała.

Liczba serii ok. Ja bym nie dodawał więcej.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Wuchta34 dobrze gada gdzie nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Wuchta

Chodzi Ci o kolejność tych ćwiczeń? A co do nóg nie martwcie się, będę je robić za jakieś 2 tyg, w tym tyg powinienem jeszcze nosić gips (tzn do next soboty) ale dzisiaj mnie w****iał i go zdjąłem. i jeszcze z tydzień przeczekam. Ale nogi będą będą.

Pozdro.

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Klatka

1. Wyciskanie na płaskiej 4 serie - 8 x 50 kg (ost 50 kg), 8 x 60 kg (ost 60 kg) , 8 x 60 kg (ost 60kg ) , 6 x 70 kg (4 z pomocą) (ost. 1,5 i 4 z pomocą)

2. Wyciskanie hantlami na skosie 3 serie - 8 x 14,5 kg (ost 14,5 Wkg ), 8 x 22 kg (ost 17 kg), 4 x 27 kg (ost 8 x 22 kg)

3. Wyciskanie głową w dół 3 serie - 8 x 50 kg (ost 50 kg) , 8 x 45 kg (ost 6 x 55) , 8 x 55 (ost 60 x 6 plus 4 z pomocą)

4. Krzyżowanie linek na wyciągu w staniu 3 serie - 12 x 10 kg, 10 x 15, 8 x 20


Triceps

1. Wyciskanie francuskie leżąco 3 serie - 8 x 25 kg (ost 20 kg), 8 x 30 kg (ost 25 kg), 5 x 35 kg (ost 30 kg)

2. Francuskie sztangą w siadzie 3 serie - 12 x 12 kg, 10 x 14,5 kg, 8 x 17 kg.

3. Prostowanie na wyciągu 3 serie - 12 x 35 kg, 10 x 45 kg kg) , 8 x 55 kg



Wyciskanie na płaskiej - poszło dobrze. 50 kg to sobie tym po prostu rzuciłem, ale na początek nie jest złe. Druga i trzecia seria też wszystko poszło 60-tką o dziwo! Bo kilka razy o zawias za***ałem i zazwyczaj dekoncentrowało mnie to i robiłem po 5-6 powtórzeń góra. Teraz poszło I jest ok. 70 kg? Znów to samo. Forma idzie w górę, ale zaś te zawiasy! I wydawałoby się, że nie podniosę ani razu a pierwszy raz na luzie, drugi raz też poszedł i jest progress pomimo tego, że zaś walnąłem o ten głupi zawias. Hehe. No i 4 z pomocą. Aż mnie ciekawi ile by poszło, gdybym o ten zawias nie trzasnął.

Wyciskanie hantlami na skosie - pierwsza seria stosunkowo lekkim ciężarem, aż za lekkim. Było mi ciężko...bo było takie lekkie i myślałem, że samymi rękoma jadę w górę To drugą serię przyszalałem. Wziąłem 22, to czym z trudem kończyłem zazwyczaj ćwiczenie. I było cięzko, ale poszło. Gdyby nie moja silna wola to byłoby inaczej. Na koniec ogromny przeskok z dość konkretnego ciężaru na jeszcze konkretniejszy. 27 kg na jedną rękę to jest sporo. W ostatnim tygodniu nawet raz tego nie podniosłem, a dzisiaj poszło 4. Za tydzień jednak skos już robię gryfem.

Wyciskanie głową w dół - poszło dość przeciętnie, nienajgorzej lecz bez rewelacji. Byłem już wycieńczony.

Krzyżowanie linek na wyciągu w staniu - luz, tutaj nie robiłem byle większy ciężar, a byle dokładniej. I chyba dobrze

Wyciskanie francuskie leżąco - każda seria o 5 kg więcej niż zazwyczaj. Ostatniej serii w pełni nie zrobiłem ale i tak jestem zadowolony. Ciągły przeskok, hehe.

Francuskie sztangą w siadzie - daje kopa, tyle w tym temacie.

Prostowanie na wyciągu - masakrycznie zmęczyłem triceps na sam koniec.

Ocena treningu: 8+/10 - postęp jest, coraz lepiej!

Zmieniony przez - Kafar1991 w dniu 2008-03-10 21:56:26

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Tak chodzi o zamianę kolejności ćwiczeń. Co do nóg to faktycznie poczekaj aż noga w pełni się zregeneruje.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miło patrzeć jak są efekty...A teraz skoncz sie lenic i zacznij cwiczyc





















joke dobrze jest, tylko poczekaj az sie syra wykuruje do konca nie ma co szalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Hehe ja wiem Jest ekstra a będzie coraz lepiej. Jadę do Łeby na wakacje 29 czerwca, trzeba brać się do roboty i robić formę na lato hehe. Ale żeby osiągnąć wymarzony cel mam w planach b.dobry cykl pod koniec roku szkolnego a mianowicie Nitrobolon Energized plus Mono. Po wstępnych obliczeniach całość wyjdzie mnie w okolicach 80 zł zapewne. Dlaczego? W dni treningowe Nitrobolon, a nietreningowe Monohydrat. Już czekam tylko na to jak wyjdę na plażę a wszystkie laski no... wiecie hehe Ale nie wiem czy nie przydałaby mi się lekka redukcja.. Na brzuchu sporo fatu jest, macie jakieś propozycje?

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
no tak jak masz i gips to nawet pod zdjęciu odczekaj trochę. Niech w pełni nabierze sił. Nie ma co szaleć. Teraz zaszalejesz i potem może to się źle skończyć w późniejszych latach treningu jakąś upierdliwą kontuzją. Nogi narazie odpuść na jeszcze dość długo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny Plan Treninu !!!

Następny temat

PLan treningowy! HELP

WHEY premium