SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSZTAŁTOWANIE CIAŁA

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Wszystkich pasjonatów zarówno żelaznego sportu jak i zdrowego trybu życia powinna zainteresować książka, która już na dniach będzie do kupienia w księgarniach oraz niektórych sklepach stacjonarnych i internetowych oraz w siłowniach w różnych miastach Polski.
Książka jest dedykowana dla osób pragnących zdrowo żyć i chcących dbać o swoje ciało i umysł oraz pragnących jak najdłużej zachować młodość i sprawność swojego organizmu.
Na ponad 150 stronach zawarte są profesjonalne i sprawdzone porady z zakresu diety ( wyliczenia oraz przykłady ), suplementacji diety ( opisy suplementów, zastosowanie i przeznaczenie, połączenie z dietą i treningiem ), planów treningowych ( rodzaje, cykle, powtórzenia ), oraz wszelkich dodatkowych informacji umożliwiających samodzielnie ustalenie swojego celu : ( schudnięcie, kulturystyka, zdrowy tryb życia ) oraz informacje dla osób chcących jak najdłużej cieszyć się pełnią życia oraz dobrą kondycją fizyczną bez efektu jo-jo. Książka zawiera 150 stron, ponad 100 profesjonalnie wykonanych kolorowych fotografii pokazujących ćwiczenia. Została wydana na ekskluzywnym papierze kredowym, w sposób umożliwiający swobodne korzystanie z niej w trakcie treningów i nie tylko.

Ksiązka ma rekomendacje m.in. Arka Szyderskiego i Piotra Głuchowskiego
Już wkrótce dostępna na www.armpower.net
Na Pucharze Polski, który odbędzie się 18-19 października w Zabrzu będzie można zatrzymać się przy stoisku, na którym autor, Arek Kozłowski z moją skromną pomocą, będzie promować książkę. Zapraszamy!

IHS TEAM
Ekspert IHS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dziś dostałem książkę Więc podzielę się z wami info, z grubsza jedynie, bo nie zdążyłem przejrzeć całej, co zawiera


Według spisu treści...
-Wstęp
-Budowa histologiczna i fizjologia mięśni szkieletowych
-Porady na temat sportowego żywienia
-Indeks glikemiczny
-W jakim celu w kulturystyce stosuje się suplementy?
-Typy ludzkich sylwetek
-Nastolatek na siłowni
-Rozgrzewka-ważny element treningu
-Początkujący, średnio zaawansowani, zaawansowani
-Poprawa dysproporcji mięśniowych
-Trening cykliczny
-Stagnacja
-Rzeźba mięśni
-Przykładowe schematy żywienia w kulturystyce mężczyzn
-Przykładowe schematy żywienia w kulturystyce kobiet
-Doping w kulturystyce
-Kobieta na siłowni
-Instruktor siłowni dzisiaj
-Ciekawostka na śniadanie
-Zdjęcia z dokładnymi opisami ćwiczeń



To jedynie główne "Rozdziały", jeśli mogę to tak nazwać, każdy rozdział ma wiele podrozdziałów, poruszających wszystkie najistotniejsze tematy w kulturystyce


Szczerze polecam wszystkim tę książkę, super kompedium wiedzy

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
dzięki za info

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Zapowiada się bardzo ciekawa publikacja . Do tego taka ładna pani na okładce, nic tylko kupować

http://www.ksztaltowanieciala.pl/okladka.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ciekawe... ciekawe czy coś nowego i sensownego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
chcialbym to kupic ale nie moge znalezc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
To jak ktoś już znajdzie księgarnię, gdzie to można kupić to niech zarzuci linkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7921
Są może jakieś wstępne informacje na temat ceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Jak tylko będę miała dokładne informacje na temtat ceny oraz możliwości zakupu, dam znać. Ja juz przeglądałam książkę i myślę, że jest w niej wiele ciekawych informacji zarówno o wspamaganiu jak i diecie i treningu

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Cena książki ...60zł. To wprawdzie niemało, ale książka jest gruba- dosłownie i w przenośni

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
a czy ksiazka jest juz w sprzedazy??

iczy dostepna bedzie w EMPIKu??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb plus kiedy w sprzedazy?

Następny temat

Oczekiwane HMB+ Największa dawka HMB na rynku!!!

WHEY premium