SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - nabór

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Osoby mieszkające poza granicami PL muszą podać adres w Polsce.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34983
Dziękuję bardzo! Postaram się dotrzymać tempa temu zaszczytnemu gronu .
Mejl przed chwilą poszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Rozumiem, że dziennik zakładamy tutaj w dziale. Jakiś tytuł konkretny, czy wystarczy nik/dziennik konkursowy?



Zdjęcia w pozach naturalnych, czy jakieś konkretne? Ma być data z napisem sfd na każdym zdjęciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Tak, dzienniki w tym dziale:

Tytuł: Dziennik konkursowy/NICK

Zdjęcia - pozy neutralne (przód, tył, bok) + ew. dowolne
Kartka z datą na zdjęciach początkowych i kończących mile widziana.
Do dziennika wrzućcie info ( w pierwszym poście):
"Oświadczam, iż jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego.
Jestem świadom konsekwencji, jakie niesie za sobą trening siłowy i zdaję sobie sprawę z tego, że osoba prowadząca nie ponosi odpowiedzialności za moje ewentualne błędy i niedopatrzenia."

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
No, dziewczyny pokażcie kto ma jaja A rodzynkowi życzę powodzenia

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Gratuluję i zarazem współczuję wszystkim moim przyszłym podopiecznym

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Bardzo dziekuje za mozliwosc wziecia udzialu w konkursie Ciesze sie jak glupia chociaz pewnie do czasu
mail z adresem wyslany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Gratuluję wybranym miłej zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Ronie mam w końcu ławkę i stojak, będę skręcać, ale to jak wrócę z pracy dopiero tylko nas nie wykończ i mam jeszcze pytanie, wymiary to te które są wymagane w dzienniku (wiek, waga, wzrost, obwód w biuście, pod biustem, talii, na wys. pępka, bioder, uda i łydki) czy jeszcze jakieś dodatkowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak.Te obwody w zupełności wystarczą.
Do konkursu załapał się jeden Pan, więc tutaj wprowadzimy drobne modyfikacje.

WAGA CIAŁA:
OBWÓD PRZEDRAMIENIA:
OBWÓD RAMIENIA:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:
OBWÓD BARKÓW:


Dzienniki odpalimy bliżej weekendu.Tam już dogadamy wszystkie szczegóły współpracy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w spartan race i sezon siatkarski

Następny temat

Startujeeeemy !! by stozek

WHEY premium