SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - nabór

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 703
Chciałam zgłosić swoją kandydature:

Imie: Sylwia
Wiek: 26 lat
Waga: 58kg

Trening: aktualnie 3x w tygodniu metoda push/pull/legs.

Dieta: zbilansowana, nie mam większego problemu z komponowanie zdrowych posiłków jak i liczeniem makroskładników.
Cel: najlepiej rekompozycja, jeżeli uda się dostać do konkursu i trener stwierdzi, że warto zmienić priorytety jestem jak najbardziej na tak.

Nie prowadziłam do tej pory dziennika na SFD, zawsze musi być ten pierwszy raz, jestem ambitna, nie brakuje mi motywacji i chęci pracy nad swoją sylwetką.

Pozdrawiam

Oświadczam, iż jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego.
Jestem świadom konsekwencji, jakie niesie za sobą trening siłowy i zdaję sobie sprawę z tego, że osoba prowadząca nie ponosi odpowiedzialności za moje ewentualne błędy i niedopatrzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 366
Wiek: 20 lat
Waga: obecnie 97 kg. Biceps :41 Klatka 121 talia 89
Zaczynałem biceps 39 klatka 117 talia 92 w dniu 5.03.2014 waga 91,5
Zdjęcia wrzucę w dziennik.
Staż: Tutaj można się troszkę rozpisać
Ogólnie co nieco zacząłem ćwiczyć 3 lata temu, domowa siłownia rok zapału później nie ćwiczyłem i znów ćwiczyłem takimi okresami.
W marcu wystartowałem z treningiem więziennym i rekompozycja 2950kcal
100 tłuszczy
187 białko
340 ww
Trening 6 dni w tygodniu według książki Skazany na trening.
W połowie wakacji zacząłem chodzić na crossfit.
Prowadziłem dziennik żywieniowy, rozpisywałem sobie wszystko w zeszycie. (rozpiski umieszczę w dzienniku.)

DIETA: Ogólnie nie chce mi się tego wszystkiego przepisywać po prostu umieszczę wszystko w dzienniku.
Ciągle idzie rekompozycja podbijam 200kcal co 4 tyg. tak więc na spokojnie. Zjadam 6-7 posiłków dziennie, każdy z nich liczę.

TRENING:
Poniedziałek : CF
WTOREK: CF + basen
Środa: CF/ siłka katuje biceps z tricepsem w super seriach + brzuch
Czwartek: Weightlifing (na crossficie)
Piatek: Crossfit technika, szlifowanie techniki + zawsze jakiś WOD + basen
Sobota : Siłka klatka plecy barki brzuch w miare mozliwosci.
Niedziela wolne


WYNIKI SIŁOWE:
Niema się czym chwalić :(
-BS 125KG
-FS 110KG
-MC 190kg
-WL 110
-PP 80

FILMIKI:
Filmiki umieszczę w środę.

CEL:
Ciągła rekompozycja, poprawienie wydolnosci, sily, zejście z %BF do 10% Po kilka cm też mogło by dojść ale wolałbym sucha masę.


Oświadczam, iż jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego. 
Jestem świadom konsekwencji, jakie niesie za sobą trening siłowy i zdaję sobie sprawę z tego, że osoba prowadząca nie ponosi odpowiedzialności za moje ewentualne błędy i niedopatrzenia.

Przeciwwskazań nie widzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Wiek: 21
Waga: 83 kg
Wzrost 173 cm
Staż: 9 miesięcy (październik 2013 - czerwiec 2014). 3 miesiace bez ćwiczeń i dzisiaj zaliczyłem pierwszy trening po powrocie.

Mam na imię Damian 21 lat pracuję i studiuje zaocznie w Poznaniu, ćwiczę na siłowni, a crossfit jest wg mnie fajnym sposobem na urozmaicenie treningu, dodanie bodźców mięsniom i zajechania się na maxa co uwielbiam :). Miałem przerwę w treningach i moja miska nie była najlepsza. Przerwa spowodowana wyjazdem do pracy sezonowej w Irlandii, żeby móc przezyć kolejny rok studiów opłacić szkołę, i pokryć częśc bieżących wydatków. Teraz wracam do treningów i czystej miski, i wiem, że taki konkurs tylko pomógłby mi w dążeniu wytrwalej do celu, którym obecnie jest redukcja. Chcę zejść właśnie do połowy stycznia ilę się da, a potem albo ciągnąc dalej redukcje albo wejść na reverse diet, ale na to jeszcze mam czas. Jestem młodą osobą, która wie czego chce i będę szedł do celu, żeby zrealizować swoje marzenia. Na moim profilu potreningu.pl można zobaczyć jak jadłem przed wyjazdem. Są też fotki, teraz wygląda to troszkę gorzej. Teraz jeszcze nie będe robił wypisek, bo dopiero co wróciłem i mam dużo spraw do ogarnięcia, ale od przyszłego tygodnia chcę ruszyć z dziennikiem treningowym, mam nadzieję, że pod waszym patronatem :)

Trening:

Rozpisałem sobie FBW, 3 razy w tygodniu na początek potem wrzuce 4ty trening, a za 8-10 tygodni wrócę do splita.

A
- MC 5x5
- WL 5x5
- Podciąganie 3xmax
- Push Press 5x5
- Wykroki 3x max
- Uginanie ramion ze sztangielkami 2x max
- Francuskie siedząc 2x max

B
- Przysiad tylni 5x5
- Wiosłowanie 5x5
- Wyciskanie sztangielek na skosie 5x5
- Wznoszenie sztangi wzdłóż tułowia 3x max
- Uginanie ramion ze sztangielkami 2x max
- Dipsy 2x max

Do tego 2x w tygodniu brzuch, cardio planuje wrzucić później

Wyniki siłowe: ( marzec 2014, teraz zdecydowanie słabiej to wygląda, ale kwestia czasu kiedy wrócę do tych wyników, i je pobiję ;) )

Przysiad: 140kg x 1
Martwy ciąg: 160 x 1
Pompki na poręczach: 20+
Wyciskanie leżąc: 107,5 x 1
Wyciskanie stojąc: 50 x 1

Filmy:

Dzisiaj nakręcone wrzucę na momencie ;)

Cel:
Tak jak pisałem wcześniej, przemyślana stopniowa redukcja.

W razie pytań co do mojej osoby chętnie udzielę na nie odpowiedzi, mam nadzieje ze przedstawiłem swoja osobę dość przejżyście.

Oświadczam, iż jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego.
Jestem świadom konsekwencji, jakie niesie za sobą trening siłowy i zdaję sobie sprawę z tego, że osoba prowadząca nie ponosi odpowiedzialności za moje ewentualne błędy i niedopatrzenia.

Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2014-10-06 21:43:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Oświadczam, iż jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego.
Jestem świadom konsekwencji, jakie niesie za sobą trening siłowy i zdaję sobie sprawę z tego, że osoba prowadząca nie ponosi odpowiedzialności za moje ewentualne błędy i niedopatrzenia.

Zgłaszam się.

Wiek - 33lata
Wzrost - 170cm
Waga - 70,5kg
Staż - ok. 2 lata.

Cel - obecnie mały rozruch po regenereacji i chciałabym przymasować troszkę i potem oczywiście zredukować fat.

Dieta zgodna z założeniami działu Ladies. Na razie btw 150/60/100 i stopniowe dokładanie ww do 200g.

Obecny trening z konkursu Przemiany cykl 3 + crossfit.

Dzień 1
Plecy + klatka
Dzień 2
Nogi
Dzień 3
Crossfit
Dzien 4
Barki + ręce
Dzięń 5
Wolne

Maxy:
MC - 100kg
Przysiad - 65kg
WL - 42kg


Myślę, że po moim dzienniku widać, że mnie to jara, więc na pewno będzie solidnie .


Co do filmików - mogą być z maxów, czy lepiej coś lżejszeg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34983
Zgłaszam się!

Wiek: 19
Wzrost: 160
Waga: ~55-60
Staż: ~1 roku

Cel: wyglądać jak najlepiej - zapewne redukcja, ale zrobię, co tylko będzie potrzebne .

Dieta: obecnie BTW 120/50/150

Trening: góra - dół - góra - dół; wychodzi jakoś 5-6 razy w tygodniu.

Maxy:
Nigdy nie mierzyłam, ale wychodzi coś koło tego:
WL - 47kg,
przysiad - 67kg,
MC - 77kg.

Filmy: zacznę wrzucać jutro (mam kilka, ale dość starych).

Oświadczam, iż jestem pełnoletnia i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego.
Jestem świadoma konsekwencji, jakie niesie za sobą trening siłowy i zdaję sobie sprawę z tego, że osoba prowadząca nie ponosi odpowiedzialności za moje ewentualne błędy i niedopatrzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kochani,
pamiętajcie, że 10.10 (włącznie) upływa termin wrzucania filmików.

DObrze byłoby, gdyby wrzucane ni ebyły maxy - nie oszukujmy się, tu nie zawsze technika jst na I miejscu

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Wyniki zapewne 11 października? :)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Zaryzykuje i zglaszam sie

Wiek: 27
Wzrost: 172
Waga: 59
Staż: 1 rok

Cel: moim marzeniem jest sylwetkowym jest bikini fitness, a jak do tego dojsc to juz nie wiem oprocz tego poprawa wynikow silowych bo tytanem zdecydowanie nie jestem
Bardzo bym chciala przejsc na wyzszy poziom trenowania, sprawia mi to ogromna frajde i fajnie byloby wysicnac z siebie max mozliwosci pod doswiadczonym okiem

Dieta: wg zalozen dzialu Ladies, bezglutenowa (Hashimoto), BTW 120/80/200

Trening: wczesniej FBW -3- 4 w tygodniu
obecnie góra - dół -4-5 razy w tygodniu
NIestety z crossfitem nie mialam wczesniej do czynienia


Maxy:
nie mierzyłam, ale kalkulator oblicza takie wartosci:

WL - 34kg,
przysiad - 57kg,
MC - 64kg.

Filmy: do konca tygodnia nagram i wrzuce, te co mam sa juz mocno nieaktualne



Oświadczam, iż jestem pełnoletnia i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego.
Jestem świadoma konsekwencji, jakie niesie za sobą trening siłowy i zdaję sobie sprawę z tego, że osoba prowadząca nie ponosi odpowiedzialności za moje ewentualne błędy i niedopatrzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Filmiki wrzucone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 366
Nie mogę edytować odpowiedzi, więc wrzucam link do dziennika, jutro powrzucam filmiki, może uda mi się sprostać Waszym wymaganią https://www.sfd.pl/[DT]_Bambo-t1045462.html#post1 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w spartan race i sezon siatkarski

Następny temat

Startujeeeemy !! by stozek

WHEY premium