SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS TWOJ EKSTREMALNY WYSILEK JUNIORZY!!!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
moge dac ci krotki instruktarz pisalem o programie wczesniej, tam jest poprotu obsluga mega prosta, jezyk ang, ale sklejasz jak wycinanke

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Podstawowe programy do montowania filmików są łatwiejsze w obsłudze niż Paint!

Nagrywacie coś?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Juniorzy, bo nie bedzie prezentow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
nie moge sie zabrac i nie wiem czy sie zabiore ...



.....a Juniorem już nie jestem

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-08-30 21:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można powiedzieć, że wszystko mam ale nie dość, że nie ogarniam tego programu to nie jak jak mam tam łączyć itd.
Musze chyba na youtube popatrzeć jak ludzie to robią.
PS. Jak ze zgłoszeniami? Są jakieś szanse
(Dziennika znowu przez kilka dni nie prowadze, problemy z kontem, logowaniem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
chackudd

(Dziennika znowu przez kilka dni nie prowadze, problemy z kontem, logowaniem)


widziałem i sie uśmiałem hehe



a co z wykorzystaniem muzy musi byc wlasnej roboty bo jest taki punkt w regulaminie

"Oświadczenie o legalności wykorzystanych materiałów do stworzenia danego dzieła"

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-08-30 22:10:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
wystarczy ze ty napiszesz, ze jest legit

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
no ale prawa autorskie do wykorzystywania , bo nie wiadomo gdzie activ go wrzuci zeby potem mnie nie oskarżyli

teraz o wszystko sie czepiaja

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-08-30 22:20:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
rutkow
chackudd

(Dziennika znowu przez kilka dni nie prowadze, problemy z kontem, logowaniem)


widziałem i sie uśmiałem hehe




Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-08-30 22:10:38


ja też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7367
A moze byc np ile zrobie pompek maksymalnie? Tzn nie chodzi o mnie ale kolega robi ponad 200 takze jest to jakis tam wysilek i moze by mial szanse.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny i poprawy

Następny temat

Proszę o sprawdzenie i wskazówki

WHEY premium