SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS DROGA NA OLIMP UP str 16 PYTANIA !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
PK_Kaczor
widzę, że wreszcie nauczyłeś się że wspomagamy się tu googlami jak nie wiemy, a nie strzelamy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 722 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41819
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ale wy wiecie wiecej i inni musza strzelac jak chcą coś wygrac :D

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
e tam wygra gawus,
rozgryzłem go,
jak nie wpisuje się cały tydzień w temacie, to oznacza, że odpowiada szybko i dobrze i nasze rozkminy kto jest najlepszy i tak ma w dupie bo wie, że wygra.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Mozliwe. Ja jednak w tym tygodniu stawiam i licze na Ciebie Bedzie > 30, reszta podium 20-24.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
jak ostatnio miałem 7/7 zdobyłem 17pkt, także już nie myślę o wygrywaniu, przywykłem do roli tego który przeszkadza i depcze po piętach.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Koniu to moją rolą było przeszkadzanie,zabieranie choć najmniejszego pkt.co by wprowadzić zamęt między Wami,więc nie odbieraj mi chleba,bo to jedyne co moge tutaj zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
to nie ja,
to wina domera, że zrozumiał, że najpierw odpowiadamy na pytanie potem wpisujemy się w temacie...skutki znasz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Akurat kiedy ja wygrywalem to Ciebie nie bylo pare dni

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
zalozcie biuro detyktywistyczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING MASA- DO OCENY

Następny temat

Degustacja produktów OLIMP w Kętach! ZAPRASZAMY !

WHEY premium