SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS DROGA NA OLIMP UP str 16 PYTANIA !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Kaczor po pierwszym tygodniu konkursu nie miałem ani jednego punktu,a Ty po rozpoczęciu zabawy niedosyć,że miałeś punkty to jeszcze mnie wyprzedziłeś, co mało komu się zdarza Z resztą widzisz,ja zawsze wygrywam,ale nigdy nie mam pierwszego miejsca

Koniu Padłem na glebę jak blaszane 20 złotych


PS:Ja zdaję sobie sprawę,że obawiacie się nadwyrężenia swojego autorytetu

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-05-03 23:19:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Choć dla dobrego wizerunku forum najlepiej by było gdyby pierwsze dwa miejsca należały co tydzień do mnie i domera.

wyksztalcila sie dosc waska elita zdobywajaca nagrody i choc wszystkich Was cenie - ubolewam nad tym - wydaje mi sie ze zabawa bylaby przedniejsza gdyby wiecej osob sie wlaczylo do walki

kibicuje wszystkim !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Biniu Ci,którzy wygrywają/wygrywali boją się,że zostanie "zachwiany porządek świata" i wygra ktoś kto nie jest specem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osoba grajaca na chybil trafil chyba moze wygrac tylko w krotkim terminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
ja nie jestem jakims specem (moze, trzeba sie zastanowic nad przyszloscia?) a jakos mi idzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Na chybil trafil nie da sie wygrac. Trzeba miec min. 6 szybkich odp w tyg. bez sprawdzania zeby liczyc na wygrana.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Nad wczorajszym pytaniem trochę się zastanawiałem.Myślałem o typie włókien wolno- i szybkokurczliwych(czyli odp.2),ale też o szybkokurczliwych typu A i B,przez to traciłem czas na wysłanie odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
A ja zle skumalem pytanie, zadalem sobie pytanie dotyczace typow miesni czlowieka, a pytanie bylo szkieletowych, ale odpowiedz taka sama :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Na pewno ta sama?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Moim zdaniem tak, zobaczymy o 20 :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING MASA- DO OCENY

Następny temat

Degustacja produktów OLIMP w Kętach! ZAPRASZAMY !

WHEY premium