SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS DROGA NA OLIMP UP str 16 PYTANIA !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
<tuli>
a tu juz kolejny tydzien leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Jak wszystko pojdzie po mojej mysli i bezstresowo zdam mature to w polowie maja zaczne fajny cykl z zestawem ktory uzbieralem wiec bedzie sporo nowych relacji z produktow ktore na pewno wam sie przydadza Biniu.

pozdrawiam

/
Macieyou czas na Ciebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
niezły zestaw to Ty dopiero zgarniesz za wygranie kwartału.

maturą nie ma się co martwić, tak tylko straszą.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-26 16:39:54

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
wczoraj i dziś łatwe.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
nio do 40 gramów:) mam pytanie o czym decydują wynik chyba nie to kto pierwszy to napisze ; LEUTEINA BIO-COMPLEX D-Mark tylko tam odpowiedz udzieli poprawną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
tak, kto pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
THX KONIU lecę na KOKSOWNIE!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Gawusdzięki Zobaczymy jak to wszystko pójdzie,ale z moim "szczęściem" to raczej w następnym wcieleniu może się uda Poza tym wczorajsze pytanie mam w plecy,bo w ogóle na nie nie odpowiedziałem, ponieważ o 20:30 dopiero wróciłem do Poznania,więc nie było już sensu się tym zajmować. Z resztą wynik z poprzedniego tygodnia-żenada

Co do matury,stara spiewka nauczycieli,że trzeba się uczyć już na początku klasy maturalnej,bo matura jest ciężka.U mnie to nawet Ci,którzy ledwo co 2 wyciągali zdali maturę.Ja przez 2 tygodnie przypominałem sobie cały materiał z liceum i zdane wszystko z porządnymi wynikami,ale to dlatego że systematycznie się uczyłem.Najbardziej posrany byłem przed maturą ustną z polaka,ale niepotrzebnie.Wszytko poszło jak "czeba" Przygotowywałem się do niej tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ciezko bedzie wygrac w tym tyg. Za latwe pytania

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
jak domer. niby wszystko pięknie szybko, bez sprawdzania, a na koniec będzie 10pkt.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING MASA- DO OCENY

Następny temat

Degustacja produktów OLIMP w Kętach! ZAPRASZAMY !

WHEY premium