SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS "BCAA Xplode x 4"

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
1. Który produkt BCAA (forma proszkowa) zawiera najwięcej niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych w porcji?
BCAA XPLODE

2. Który produkt BCAA (forma proszkowa) na rynku jest najlepiej zabezpieczony - proszę wymienić zabezpieczenia.
systemy ISO 9001:2001 oraz ISO 22000:2006 (HACCP)
sprawiaja ze kazda puszka jest poddawana indywidualnej kontroli.


3. Który produkt BCAA na rynku jest wg Ciebie najlepszy - biorąc pod uwagę skład, smak, wygląd, opakowanie, zabezpieczenie, zaufanie.
BCAA XPLODE
piekna szata graficzna sprawia, ze produkt przykuwa wzrok.
pod wzgledem skadu naprawde mocny produkt.
wasza certyfikaty sprawiaja, ze zaufanie jest bez problemu uczuciem ktorym mozna obdarzyc dana firme.


4. Dokończ zdanie: Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdetronizował go w krótkim czasie to
BCAA XPLODE

II. Ułóż jedno krótkie hasło - rymowankę z nazwą BCAA Xplode
Gdy siegniesz po te aminki nie bedziesz mial kwasnej minki!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2427
1. Najwięcej niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych w porcji zawiera Olimp BCAA Xplode

2. Najlepiej zabezpieczonym produktem BCAA w proszku jest Olimp BCAA Xplode ponieważ:
- Jego producent stawia ponad wszystko jakość swoich produktów!
- Każda partia produktu jest poddawana kontroli !
- Firma Olimp wdrożyła systemy ISO 9001:2001 oraz ISO 22000:2006 (HACCP) !

3. Najlepszym produktem na rynku BCAA moim zdaniem jest Olimp BCAA Xplode, gdyż:

- Skład zawiera aż 6000mg najczystszych, krystalicznych aminokwasów BCAA w porcji!

- Jest możliwość wyboru między 3 smakami

- Jest produktem bardzo dobrze rozpuszczalny co za tym idzie WYGODNYM


4. Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdetronizował go w krótkim czasie to BCAA Xplode !

II

Xplode
BCAA - Tylko On O Twoje MiĘśnie Tak Dba !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
1)Najwięcej niezbędnych aminokwasów w porcji posiada produkt OLIMP BCAA Xplode

2) Najlepiej zabezpieczonym produktem BCAA w proszku jest Olimp BCAA Xplode ponieważ:
- firma posiada systemy , ISO 22000:2006 (HACCP),GHP, GLP, ISO 9001:2001, GMP
- produkt podlega ścisłym kontrolom na każdym etapie produkcji
- firma posiada certyfikaty: Laur konsumenta "Jakość roku 2009" ;
- posiada membranę, jest szczelnie zamknięte i wykonane ze świetnej jakość materiałów. Chroni przed wilgocią, dostępem substancji niepożądanych.

3)Który produkt BCAA na rynku jest wg Ciebie najlepszy - biorąc pod uwagę skład, smak, wygląd, opakowanie, zabezpieczenie, zaufanie.

BCAA XPLODE ponieważ :
-ma według mnie świetny skład i proporcje zgodne z opisem .
-bogatą ,pyszną paletę smaków .
-ciekawy i nowoczesny design .
-zaufanie do firmy.
-przystępna cena .


4)Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdetronizował go w krótkim czasie to BCAA XPLODE

II. Ułóż jedno krótkie hasło - rymowankę z nazwą BCAA Xplode :
Swoim mięśniom oddaj hołd - kup czym prędzej BCAA XPLODE !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 327 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43435
I.
1.Najwięcej niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych w porcji zawiera Olimp BCAA Xplode.

2. Najlepiej zabezpieczonym produktem BCAA w proszku jest Olimp BCAA Xplode ponieważ:

- firma posiada bardzo dobrą renomę w tym środowisku
- firma posiada systemy ISO 9001:2001, ISO 22000:2006 (HACCP)- produkt podlega ścisłym kontrolom składu na każdym etapie produkcji
- posiada zabezpieczenia chroniące przed wilgocią czy dostępem osób czy substancji nieporządanych (membrana, szczelne zamknięcie wykonane z dobrej jakości materiałów)
- firma posiada certyfikaty: "Jakość roku 2009" ; Laur konsumenta

3. Najlepszym produktem na rynku BCAA, jest OLIMP BCAA Xplode, ponieważ posiada:

- nowoczesne, zachęcające opakowanie
- odpowiednią proporcję BCAA
- dodatek L-glutaminy
- bardzo dobry smak i różnorodny wybór
- świetną rozpuszczalność
- niską cenę
-producent godny zaufania

4. Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdominował go w krótkim czasie to BCAA Xplode.

II. Ułóż hasło - rymowankę z nazwą BCAA Xplode.

-Oto zagadka od wujka Tadka.
-Ma trzy smaki.
-Któż to taki?
Prawdę mówiąc...,jeszcze nie wiem,
proszę o podpowiedź małą,
-Skoro prosisz,to Ci powiem, że "On" składa się z cegiełek małych.
-Czy już wiesz?
Nie...jeszcze nie...
-Jeszcze nie? Eh niemoto,muszę dać podpowiedź trzecią,
-Chcesz być wielki to go jedz, bo jak nie zjesz,będzieee kieepsko.
Stop,stop ,wujku,ja już wiem,co za cudo masz na myśli,
to Bcaa Xpoda takie efekty mi da,
-Brawo smyku,nie jest źle,widać żeś niegłupi człek.

Ps.Dzięki za fajny konkurs,a konkurentom życzę powodzenia: )


Zmieniony przez - Osadnik w dniu 2010-02-27 23:41:20

Zmieniony przez - Osadnik w dniu 2010-02-27 23:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
I.

1.Najwięcej rozgałęzionych aminokwasów w porcji zawiera produkt firmy Olimp, BCAA XPLODE.

2. Najlepiej zabezpieczonym produktem BCAA w proszku jest BCAA Xplode ,ponieważ:
- firma Olimp spełnia normy ISO 22000:2006 (HACCP),GHP, GLP, ISO 9001:2001, GMP
- produkt jest poddawany ścisłym kontrolom od pierwszego do ostatniego etapu produkcji
- posiada membranę, jest szczelnie zamknięte i wykonane ze świetnej jakości materiałów. Chroni przed wilgocią, dostępem substancji zewnętrznych lub ludzi
- firma posiada certyfikaty: Laur konsumenta "Jakość roku 2009"
- Olimp jest na rynku od wielu lat, co świadczy o jego ugruntowanej pozycji i o zaufaniu klientów.

3. Najlepszym BCAA na rynku jest BCAA XPLODE firmy Olimp, ze względu na:

Wygląd – to coś, co jako pierwsze przykuwa uwagę. XPLODE nie ma z tym problemu, intensywny, żółty kolor i stonowana grafika składają się na naprawdę atrakcyjne opakowanie. Do tego duże wieczko i poręczny kształt-świetna robota.

Skład - L-glutamina i idealne proporcje-tego oczekuje się od aminokwasowego suplementu.

Forma podania – nie wiem jak inni, ja od zawsze wybierałem proszek, ćwiczę od ponad 10 lat i nigdy nie stosowałem aminokwasów ani nawet kreatyny w kapsułkach, brawo za wprowadzenie możliwości wyboru! Dla każdego coś miłego:D

Bezpieczeństwo – dobrze zabezpieczona puszka z hologramami sprawia, że nie obawiam się, że kupuję „kota w worku”.

Zaufanie? – no coż, to pytanie retoryczne, z Olimpem jestem związany od prawie samego początku, kupowałem już produkty tej firmy, gdy reklamował je jeszcze Mirosław Daszkiewicz. Można powiedzieć, że rosłem w siłę razem z firmą!

Smak – niestety, nie mogę się na ten temat wypowiedzieć. Jeszcze nie miałem przyjemności wypróbować...

4. Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdominował go w krótkim czasie to BCAA XPLODE..



II.


Dziś na siłowni taka nowa moda - nie kapsy, nie tabsy, tylko proszek XPLODE'a !



Zmieniony przez - pugu w dniu 2010-02-28 11:38:19

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6682
I

1. Najwięcej niezbędnych dla organizmu aminokwasów o rozgałęzionych łancuchach posiada produkt OLIMP BCAA Xplode.

2. Najlepiej zabezpieczonym produktem BCAA na rynku jest oczywiście OLIMP BCAA Xplode, dlatego że:

- Firma z wieloletnim stażem, dobrą renomą oraz doświadczeniem w produkcji odżywek i suplementów
- Funkcjonujące systemy ISO 9001:2001 / ISO 22000:2006 (HACCP) oraz procesy produkcji pod ścisłym zasadom GMP (Good Manufactring Practice)
- Produkty Olimp wytwarzane sa w najwyższym standardzie, w nowoczesnych laboratoriach GLP (Good Laboratory Practice) z najwyższej jakości surowców
- Każdy produkt Olimp poddawany jest kontroli oraz testom przed dopuszczeniem do obrotu


3. Najlepszym produktem na rynku BCAA jest według mnie Olimp BCAA Xplode ,ponieważ :

-Posiada świetny skład
- Posiada idealne proporcje aminokwasów (2:1:1)
- Posiada dodatek glutaminy i wit B6
- Posiada bardzo korzystna cene
- Produkt godny zaufania


4. Dokończ zdanie:

Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdetronizował go w krótkim czasie to BCAA Xplode powder

II.

Siedzi pudzian na kanapie BCAA sobie chapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 466
1 Najwięcej niezbędnych aminokwasów w porcji posiada produkt OLIMP BCAA Xplode

2 Najlepiej zabezpieczony produkt BCAA to OLIMP BCAA Xplode, ponieważ:
-Jest kontrolowany pod każdym względem i w każdym etapie produkcji
-Firma OLIMP ma produkty bardzo dobrej jakości
-Każdy produkt jest poddawany kontroli
-Firma Olimp wdrożyła systemy ISO 9001:2001 oraz ISO 22000:2006 (HACCP)

3 Najlepszy produkt BCAA na rynku to OLIMP BCAA Xplode, ponieważ:
-Bardzo dobry skład
-Ma różńę pyszne smaki
-Niezła grafika opakowania
-Firma OLIMP jest dobrze mi znana i sprawdzona
-Produkt najwyższej czystości i czystości

4 Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdetronizował go w krótkim czasie to BCAA Xplode

II
BCAA Xplode od OLIMPA to super maszynka.
Szybko Cie napompuje i masy nie zmarnuje.

atrox_snake rally

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
I.
1. Który produkt BCAA (forma proszkowa) zawiera najwięcej niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych w porcji?
BCAA XPLODE
2. Który produkt BCAA (forma proszkowa) na rynku jest najlepiej zabezpieczony - proszę wymienić zabezpieczenia.
BCAA XPLODE ponieważ:
Firma Olimp wdrożyła systemy ISO 9001:2001 oraz ISO 22000:2006 (HACCP)
Produkt posiada szczelne zabezpieczenia które gwarantują nie dostanie się do wewnątrz nieporządanych substancji
Produkt jest poddawany ścisłym kontrolom na każdym etapie produkcji
Firma Olimp posiada liczne certyfikaty min Laur konsumenta i Jakość roku 2009


3. Który produkt BCAA na rynku jest wg Ciebie najlepszy - biorąc pod uwagę skład, smak, wygląd, opakowanie, zabezpieczenie, zaufanie.
BCAA XPLODE ponieważ:
-ma świetny skład, dokładnie taki jaki oczekuje od tego typu suplementu
-nie miałem okazji spróbować BCAA XPLODE, jednakże wszystkie odżywki i suplementy firmy Olimp mają bardzo dobry smak, więc jestem pewny że i ten suplement będzie smaczny
-opakowanie ma bardzo ciekawą grafikę, która przyciąga wzrok klienta
-opakowanie jest doskonale zabezpieczone, dzięki temu jestem pewny o dobra jakość produktu
-produkty Olimpa kupuje dłuższego czasu i nigdy się na nich nie zawiodłem, Olimp to najpopularniejsza tego typu firma w Polsce dzięki temu jestem pewny że kupuje tylko produkty najwyższej jakości


4. Dokończ zdanie: Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdominował go w krótkim czasie to BCAA XPLODE


II.
Chcesz zapomnieć o udrękach? Sięgnij bo XPLODE!
Twoje mięśnie są w dobrych rękach, wybieram Olimp - Polskie,pewne,zdrowe!


Zmieniony przez - sixth w dniu 2010-02-28 12:30:11

Zmieniony przez - sixth w dniu 2010-02-28 12:32:44

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
I.
1. Który produkt BCAA (forma proszkowa) zawiera najwięcej niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych w porcji?
BCAA XPLODE

2. Który produkt BCAA (forma proszkowa) na rynku jest najlepiej zabezpieczony - proszę wymienić zabezpieczenia.
systemy ISO 9001:2001 oraz ISO 22000:2006 (HACCP)
sprawiaja ze kazda puszka jest poddawana indywidualnej kontroli.

3. Który produkt BCAA na rynku jest wg Ciebie najlepszy - biorąc pod uwagę skład, smak, wygląd, opakowanie, zabezpieczenie, zaufanie.
ActivLab BCAA XTRA. Zaufanie budowane latami. :) BCAA Xplode nie jest dla mnie najlepsze gdyż nie próbowałem.

4. Dokończ zdanie: Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdetronizował go w krótkim czasie to
BCAA XPLODE

II.
Ułóż jedno krótkie hasło - rymowankę z nazwą BCAA Xplode
Pokłońcie się przed nowym rządem!
Olimpem i ich BCAA XPLODEM!
Oni wiodą w odżywkach prym
Jeśli mi wierzycie to... zróbcie HAŁAS!!!...


Zmieniony przez - Kochan666 w dniu 2010-02-28 13:02:45

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
1. Najwięcej niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych w porcji zawiera: Olimp BCAA XPLODE

2. Najlepiej zabezpieczonym produktem BCAA w proszku jest Olimp BCAA Xplode ,gdyż :
- Produkt jest kontrolowany przez sztab specjalistów (jednych z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie nie tylko w kraju, ale również w regionie)
- Produkt jest kontrolowany pod względem czystości na każdym etapie swojej produkcji
- Każda partia produktu jest poddana indywidualnej kontroli, co
- Firma Olimp wdrożyła systemy ISO 9001:2001 oraz ISO 22000:2006 (HACCP) !
- Opakowanie jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim hermetycznie zamknięte, co gwarantuje nam, że mikronizowany, antykataboliczny produkt zostanie przez nas spożyty w prawidłowej postaci

3. Najlepszym produktem na rynku BCAA jest według mnie Olimp BCAA Xplode ,ponieważ :

- Jest to produkt, który dostarcza nam największą dawkę aminokwasów rozgałęzionych ( producent stawia na BCAA, a nie zbędne dodatki)
- Cena jest korzystna
- Produkt oferuje szeroki wachlarz smaków, z których osobiście mogę polecić orzeźwiający cytrynowy ( w lecie to może być hit!)
- Szata graficzna wyróżnia się na tle krajowej i zagranicznej konkurencji
- Mamy pewność, że w środku produktu znajdzie się dokładnie to co jest wyszczególnione w składzie

4. Produkt aminokwasowy, który wszedł niedawno na rynek i zdetronizował go w krótkim czasie to BCAA Xplode !

Katabolizm atakuje!!! Rozpad mięśni ? To się czuje!!
Na redukcji lub na masie, w każdym miejscu, w każdym czasie
Strzeż się pakerze wroga swego!!
Katabolizmu nadchodzącego!!
Po każdym treningu i aerobach,
po niewyspaniu, wstrętnych chorobach,
ważne byś umiał się przed nim chronić,
muskulatury swej nie roztrwonić!
Gdy bardzo pragniesz zachować masę,
swe użylenie i definicję
BCAA XPLODE ma w tym ambicję!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERM LINE S - NOWOŚĆ !!!

Następny temat

CHELA MAG B6 (R) Forte / MEGA CAPS (R) NOWOŚĆ!!!

WHEY premium