SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS "BCAA Xplode x 4"

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
mi się wydaje, że tu nie chodziło o typowe wierszyki, ani też o typowe hasła czy slogany reklamowe tylko właśnie o HASŁO-RYMOWANKĘ, nie mówię że moje hasło jest dobre, ale wiem, że przynajmniej spełniłem wymogi konkursu i ułożyłem krótkie hasełko z rymem no ale zobaczymy jak to będzie przy ogłoszeniu wyników. To już tylko od "sponsora" zależy

Zmieniony przez - grubasek19 w dniu 2010-03-09 19:13:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Zastanawiałem się, czemu broniłeś mocno naciąganej interpretacji "krótkiego hasła rymowanki". Słów nikt liczyć nie musi, bo obiektywnym kryterium jest ilość wersów. Moim zdaniem hasła powyżej 4ech wersów (tych nie rymujących się w ogóle nie biorę pod uwagę; na nie było miejsce w Mikołaju Olimp) nie spełniają wymogu. Ale to tylko moje zdanie, o wszystkim rozstrzygnie Nutri i oczywiście uszanuję oficjalne rozstrzygnięcie tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
A Mi się╠ wydaję ,że wyniki zweryfikują. I bez sensu są takie rozważania.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz patrząc na to wszystko, każdy dłuższy wierszyk można obciąć na pół i wybrac sobie tą część która bardziej pasuje. Myślę że im praca która wymagała więcej wkładu, tym bardziej powinna być punktowana.
piszecie o hasłach na 4-ry wersy, i jeżeli Nutri będzie oceniał na 4 wersy max hasła, to bierze po prostu 4 pierwsze z kazdego wierszyka i widzi czy to ma sens czy nie ( w sensie ta skrócona rymowanka )


Oczywiście także czekam na wyniki, i sam się zastanawiam czy spodziewać się paczki, bo poziom prac jak na SFD bardzo wysoki.

Odzew był bardzo duży, więc sprawdzanie i ocenianie ponad 250 prac na pewno zajmie trochę czasu.


Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Sevrond w dniu 2010-03-09 19:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Gdyby w konkursie była przewidziana dowolna forma literacka czy artystyczna, wtedy każdy mógłby się wykazać inwencją twórczą. Byłyby miejsce na wiersze czy nawet filmiki. W sytuacji jednak gdy jest jasno określona forma - każdy powinien się jej trzymać. Dlatego osoby, które do tego wymogu się nie dostosowały, nie powinny być ewentualnie zdziwione wynikami konkursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12990
Adrianus88 dobrze prawi!

POLAĆ MU!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8130
Adrianus88 ma sluszna racje. Jest jasno podane co powinno zawierac i kazdy konkursowicz powinien tego przestrzegac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Cieszę się, że nie jestem w swym zdaniu odosobniony. Mam tylko nadzieję, że jest zgodne ze stanowiskiem oceniających, o czym przekonamy się niebawem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 327 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43435
Poczekalibyście z tym narzekaniem i użalaniem się chociaż do chwili ogłoszenia wyników konkursu,ale nie,po co,k....,no co za ludzie.

Zmieniony przez - Osadnik w dniu 2010-03-09 20:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6143
Wydaje mi się, że przez niektórych tutaj przemawia zazdrość z powodu wykazania się większą kreatywnością przez część konkursowiczów.

Albo robi się coś porządnie, albo nie warto sobie zawracać tym głowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERM LINE S - NOWOŚĆ !!!

Następny temat

CHELA MAG B6 (R) Forte / MEGA CAPS (R) NOWOŚĆ!!!

WHEY premium