SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joe Weider, trening dla początkującego na pierwsze 3 miesiące.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Organizm i mięsnie też z czasem muszą się przygotować na wysiłek, rozrost masy mięsniowej, wzrost siły. W grę też zaczyna wchodzić gospodarka homrmonalna organizmu. Pojeciem istotnym jest też CUN (Centrlany układ nerwowy) - dzięki temu treningowi, po 3 miesiącach układ jest nienaruszony, organizm pracuje, rozrasta Ci się ciało a masz nadal dużo siły i potencjału do rozrostu... Brak przetrenowania itd...

Powolutku do przodu... Możesz teraz zrobic sobie miesiac ciezkiego treningu a potem co? Zastój? Przetrenowanie? I pół roku bez efektów?... Zastanów się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
Mógłby mi ktoś napisać plan treningowy dysponuje tylko sztangielkami 7,2 kg trenuje już od miesiąca ale nie znam sie na tych treningach więc prosze o pomoc mam 15 lat a raczej nie skorzystam z planu powyżej bo mam tylko sztangielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Liver128
CHyba nie ten temat... Planów nikt nie układa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
a gdzie są tematy gdzie może mi ktos ułożyć jakiś plan albo chociasz dorzdzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Liver128

pisalem ci juz ze NIKT nic nie uklada, poprawic ocenic co najwyzej mozna, ale nikt nic tutaj nie uklada, przyjmij to do wiadomosci i nie zadawaj ciagle tego pytania.

Jesli masz tylko taki sprzet jaki podales to dzial Trening w domowych warunkach dla ciebie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 335
Witam, jadę tym treningiem 4 tydzień właśnie będę ruszał na siłownie ćwicze wt-czw-sob. Będę ćwiczył nim do końca, powiem szczerze, że trening można polecić sam zauważyłem przyrost siłowy nie wiem jak z masą bo się nie warzyłem, ale w lustrze można zauważyć progres ;p Narazie to tyle , zobaczymy jak będzie dalej. Pozdro ! Aha Bery mógłbyś podać jak wygląda sprawa po skończeniu 3 miesięcy tym planem ? są dalsze treningi np. na mase czy siłe?

Zmieniony przez - toniu777 w dniu 2008-11-15 16:56:25

Zmieniony przez - toniu777 w dniu 2008-11-15 16:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
toniu777

Ciesze sie, jak skonczysz 3miesieczny plan dobrze by bylo jakbys opisal co i jak poszlo, byla by to wskazowka dla kolejnych osob.

Co do kolejnych planow, tak sa, w tym arcie juz jest jeden kolejny plan, jesli bedzie trzeba moge bez zadnego problemu przedstawic reszte.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 335
Ok będe dodawał co jakiś miesiąc kolejne posty, i również po ukończeniu treningu podam co poszło , znam wagę jak zaczynałem ćwiczyć zobaczymy o ile poszło na masie ; ) Bery przejrzałem cały temat i nie zobaczyłem kolejnego planu tak rozpisanego jak pierwszego , ale może nie dopatrzyłem i jeśli byś mógł wrzuć kolejne treningi, tymczasem ja spadam na siłke piętro niżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
toniu777

Tutaj kolejny plan, split partia 2x w tygodniu z podzialem gora/dol.

https://www.sfd.pl/Joe_Weider,_trening_dla_początkującego_na_pierwsze_3_miesiące.-t425863-s9.html

7 post ze strony 9.

Pozdro.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 335
wygląda nieźle , dziękówka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatkujacy Potrzebuje Pomocy !! Trening

Następny temat

Poszukuje palnu treningowego

WHEY premium