SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joe Weider, trening dla początkującego na pierwsze 3 miesiące.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ok, mam nadzieje ze diety jakiejs przestrzegasz, jelsi chcesz naprawde nabrac masy, stosuj sie do wskazowek Weidera, a efekty beda na pewno

Jakis raport po zakonczeniu bedzie przydatny na pewno

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 418
Witam a ja mam z kolei pytanie jak sie nazywa ta ksiazka i gdzie jest do dostania,gdyz chetnie bym sobie sprawil.Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Tytul masz na 1str.

Mozna ja kupic, gdzie? masz neta poszukaj, albo mozesz sciagnac bo jest w pdf, na torrentach i nie tylko.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 418
Rzeczywiscie jest, moj błąd:) a co do kupna to na allegro jej nie widzialem-poczekam az sie trafi ewentualnie poszperam w ksiegarniach.Dzieki i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Pamietam ta glupia ksiazke.
Wpedzila mnie w przetrenowanie.
Co ten Weider myslal, ze na dzien dobry bede bral sterydy zeby zrobic ten plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
kilobb
Trening jest lekki i przyjemny,

Wpedzila mnie w przetrenowanie.
Co ten Weider myslal, ze na dzien dobry bede bral sterydy zeby zrobic ten plan?


To nie wiem co ty robiles ze sie przetrenowales, zeby bylo jeszcze czym sie przetrenowac to rozumiem, tutaj nie ma czegos takiego jak szal za ciezarem, nacisk jest polozony na technike, na plynnosc wykonywanie poatw...

Sterydy zeby wykonac ten plan? wychudzeni 15latkowie wlasnie koncza ten plan, pod moim okiem, efekty bdb, wszystko do przodu...
Nie dlugo zaczynaja kolejny z plan.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Skoro tak uwazasz.
Mi sie wydaje, ze problemy dzisiejszych cwiczacych w duzej mierze pochodza wlasnie od Weidera.
Ten czlowiek eksperymentowal na kulturystach ze sterydami.
Wiec dlaczego to ma dzialac na nas?
Dlaczego dzisiejsi trenerzy typu Bill Starr zalecaja 3 cwiczenia zlozone na trening a nie 15?
Dlaczego starzy kulturysci cwiczacy FBW w latach 40-50 uzywali 4-5 cwiczen? Sadzisz ze tobie potrzeba jest wiecej?
Nie doceniasz zgubnego dzialania przetrenowania. Byc moze sie da zrobic ten plan ale czy przynosi ci on efekty? Jesli ci przyniosl napisz jakie.
Wogole nie wiem skad pseudo doradcy FBW na forum biora swoje plany. Bo chyba sami nimi nie cwicza.

Zmieniony przez - kilobb w dniu 2008-09-05 14:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Mi sie wydaje, ze problemy dzisiejszych cwiczacych w duzej mierze pochodza wlasnie od Weidera.
masz cos na poparcie tego czy tylko ci sie wydaje?

Wiec dlaczego to ma dzialac na nas?
To jest plan ACT dla poczatkujacego, stworzony z mysla o poczatkujacych, wiec w 2 strone dlaczego mialby nie dzialac?

Dlaczego dzisiejsi trenerzy typu Bill Starr zalecaja 3 cwiczenia zlozone na trening a nie 15?
To sa calkiem odmienne metody, dla poczatkujacych.

Sadzisz ze tobie potrzeba jest wiecej?
Wystarcza same podstawy, ale przy Weiderowskim ACT, naciska jest nalozony, na nauke, technicznego wykonywania cwiczen,a nie na to zeby szalec z obciazeniem i kaleczyc technike. To jest "nauka", "wprowadzenie" na dalsza droge, ktora przynosi zadowalajace efekty.

Byc moze sie da zrobic ten plan ale czy przynosi ci on efekty? Jesli ci przyniosl napisz jakie.
Jak juz pisalem wczesniej nie mialem okazji ja sam przetesotwac tego planu, dla mnie jest juz zbyt pozno, z moim stazem i innymi celami treningowymi to by byla pomylka i strata czasu juz teraz, kilku mlodzikow z silowni wlasnie trenuje planem Weidera, a raczej juz koncza ten plan, pod moim okiem i nadzorem, jakie efekty? Z odpowiednia dieta (na co nie mam wplywu, czy przestrzegaja do konca) mozna zdzialac wiele, efekty widac golym okiem, masa poszla, sila znacznie, nie mowie tu o jakichs magicznych przeskokach, ale sa optymalne.

Wogole nie wiem skad pseudo doradcy FBW na forum biora swoje plany. Bo chyba sami nimi nie cwicza.

O co ci konkretnie chodzi?


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-09-05 15:30:22

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Dlaczego dzisiejsi trenerzy typu Bill Starr zalecaja 3 cwiczenia zlozone na trening a nie 15?
To sa calkiem odmienne metody, dla poczatkujacych.

Chyba nie. To treningi dla zaawansowanych.

Wogole nie wiem skad pseudo doradcy FBW na forum biora swoje plany. Bo chyba sami nimi nie cwicza.

O co ci konkretnie chodzi?


A nic.
A widzisz mialem racje. nie cwiczyles tym planem. i dobrze bo by nie przynisl Ci zadnych efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatkujacy Potrzebuje Pomocy !! Trening

Następny temat

Poszukuje palnu treningowego

WHEY premium