SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje palnu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
Ema 3 dni temu kupiłem sobie ławkę pod sztangę. Jak Na razie jadę wszystkiego 10 x10 tylko uda 20x10. Chciał bym żeby jakiś obeznany człowiek ułożył mi plan treningowy. Lat 16 waga 70 wzrost 183. Ćwiczę Karate Kyokushin wiec trochu siły mam, do dyspozycji mam jak na razie 30 kilo sprzetu. To jesli znajdzie sie dobry człowiek który mi ułoży plan to dzięki mu Bóg:D

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 70

Wzrost: 183

Cel treningowy: Klata, biceps

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Karate Kyokushin

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka pod sztangę, sztanga 2 sztangielki 30 kilo obciążenia

Dieta: nieprowadze

Przeciwskaznania medyczne: niemam

Zażywane suplementy: witaminy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Kulturystyka - System Joe Weidera

===

poszukja na sfd kilka dni temu był link do tej ksiazki w wersji e-booka

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
A mogę zwiększyć dni terenigu bo jak na razie wydaje mis ie to mało jadę jeszcze wałek około pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Duzo nie znaczy dobrze, miesnie rosna podczas odpoczynku a nie treningu. Ilosc dni jest odpowiednia.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
a jest jakiś dział który pokazuje jak dane ćwiczenie wygląda np. francuskiej wyciskanie sztangi wiem jak to sie robi ale podaje przykład>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
tak --> http://www.kulturystyka.pl/atlas/

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Atlas cwiczen, lub jesli znasz angielki to http://www.exrx.net/ na tym bazuje wlasnie atlas cwiczen ktory jest podany.

ps. uprzedzil mnie

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-03 22:12:51

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem te ćwiczenia z Planszy 3 mam wszystkie wciągu jednego dnia wykonać. tutaj jest dostosować ciężar do swojej wagi to jak ważę te 65 to ile mam brać na poszczególne ćwiczenia. jak można to poproszę jak jest jakiś plan treningowy na rzeźbę ale taki dobry bardzo. A i czy mogę zastąpić 2 ćwiczenia chociaż ze tam pisze zęby lepiej nie zastapywac ale nie mam dostępu do maszyny do wyciskania na nogi mam w ławce na nogi nie wiem czy to to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
tak na poszczegolne dni masz inna plansze, z ktorej wykonujesz wszystko co jest.

Ciezar musisz sam dopasowac tak zeby, wyrabiac sie w zalozonej ilosci powt. Tutaj najwazniejsza jest technika a nie ciezar.

co do 2cw wyprosty nog na maszynie, jesli o to ci chodzilo to sam napisales ze masz prase do nog, wiec uginanie lezac, lub prostowanie mozesz wykonac.

Nazwy na planaszach sa troche inne niz w atlasie cwiczen, ale to to samo, na dniach dodam tam opis kazdego z poszczegolnych cwiczen, zeby nie bylo problemu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304
Można prosić o wytłumaczenie ćwiczeń bo nie znalazłem albo źle szukałem. Unoszenie przodem rąk ze sztangą ? chód ze wspieciami na pace to mam robic w miejscu czy isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
pewnie chodzi Ci o trenig zaproponowany przez Barego bo tam sa przedstawione plansze... wiec jelsi chodzi Ci o ten trening to nie robiac zamieszania dobrze by byłogdybys zapytał sie o to w tym temacie wktórym te plansze widza wszyscy bo tak to robi sie zamieszanie...

ale odpowidajac na twoje pytanie...

tak te cwczenia z planszy numer 3 tak smao jak i zplanszy numer 1 i 2 robis zna jednym treningu zmieniajac plansze co trening...

...dostosować ciężar do swojej wagi to jak ważę te 65 to ile mam brać na poszczególne ćwiczenia. - nikt Ci tego nie poda... chociaz wprzyblizeniu wartos ta mozesz wyliczyc wg. procentów przypisanych przy kazdym cwiczeniu ale chodzi tutaj o to zeby tak dobrac ciezar aby mozan było zrobic pełna ilosc powtórzen przy zachowaniu idealnej techniki i tej techniki a nei ciezarów sie trzymaj... ciezary tez sa wazne ale na poczatku musisz wyrobic technike...

plany nikt nie napisze.. sam napisz i daj do sprawdzenie.. i plan na rzezbe przy twojej wadzetojakies nieporozumienie :-0 wez sie za mase... i za DIETE...

jesli nie maszjakiejs maszyny którajest potrzebna no to wiadomo ze nie zrobis ztego cwiczenia... zrób imitacje tego cwiczenia cos podobnego...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joe Weider, trening dla początkującego na pierwsze 3 miesiące.

Następny temat

PRZEDRAMIONA

WHEY premium