SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna Kaczyńska i Jagienka Kamińska trenuja z Userkami SFD-trening fitness bikini

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 39062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Nooo widzę, że nie będę sama :)
A już się bałam

Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2014-01-07 18:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Super! Już ogarniam sobie wolne w pracy :) Bedę jechała razem z Franii z Olsztyna :) Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 245
Nazywam się Olga. Lat 19. Trenuje od pół roku ale jako takie efekty już widać. Pasjonuje się też innymi sportami tj. pływanie, rower, góry. W przyszłości - z dobrą formą - chciałabym sprawdzić się na zawodach, a plan na 2014 to wyćwiczyć słabe ręce!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 449
Chętnie bym przyjechała, jednak nie wiem czy w tym czasie nie będę miała szkoły, potwierdzę o obecności po 12stym stycznia. Trenuję od około 5lat z przerwami, a 3 lata bez przerwy. Do tej pory wyłącznie trenowałam trójbój siłowy i wyciskanie stąd moja duża masa mięsniowa i spory BF. Obecnie przygotowuję się do debiutów 2014 w fitness sylwetkowe.
Mam nadzieję, że przygoda się uda :) Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 449
Ja od prawej, sylwetka wyłącznie treningów siłowych :)
załączam również dla ciekawych swój trening Strong Man Bogatynia w postaci filmu, jest już nas sporo także można się nie załapać :D jak coś losowanie czy wybór przez organizatora (?)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 449



Martwy ciąg 132,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
I co pisałem?
Chetnych jest o wiele więcej niz na podobne programy ,które organizowałem dla pakerów.....

Co dziwniejsze-naszym paniom nie przeszkadza odległość-maja do pokonania i po 300-350 km w jedna strone.....

Co się dzieje z tym światem.......? :)

Wracajac do tematu-witam kolejne dwie uczestniczki programu.

Strongwomen-trzymam dla Ciebie miejsce do 12 stycznia -potwierdź wtedy czy bedziesz na 100 %

Brakuje jeszcze jednej osoby(beda dwie grupy po 3 ćwiczace + jedna z mistrzyń)-panie nie ma na co czekać-wstawiać zdjecie i parę zdań o sobie....

Nasze mistrzynie bedą miały co robić....


Oczywiście nie przejmujcie sie dalej ilościa chętnych-jeżeli jeszcze jest kilka zainteresowanych-zrobimy w nastepnych miesiacach kolejny program-mam już nawet ciekawy pomysł....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 245
Mega motywacja na dobry początek i oczywiście profesjonalna obsada! Ale super! Do zobaczenia ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w sportach walki – rozmowa z Markiem Ciołkiem cz 2

Następny temat

Intermittent Fasting - Szkolenie Warszawa (1.03.2014)

WHEY premium