SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna Kaczyńska i Jagienka Kamińska trenuja z Userkami SFD-trening fitness bikini

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 39109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez masti za pkt 1 regulaminu
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Spokojnie z zaklepywaniem-chetni do udziału w programie -jak juz bedzie konkretny termin spokojnie wezma w nim udział...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Witam,
Jeszcze jeszcze możliwość uczestnictwa w treningu w Poznaniu????!

Jestem instruktorką fitness z 7 letnim stażem. Sylwetkowo ćwiczę od... 3 miesięcy, od konkursu Fitlook 2013 w którym wzięłam udział i doszłam do finału. W 2015 roku chciałabym spróbować sił w debiutach. Rok 2014 to dla mnie rok ciężkiej pracy nad wymarzoną sylwetką.
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 179
Trenuję od 2 lat (bez przerw) a od roku przygotowuję się pod bikini -debiuty 2014, jestem po kursie trenera personalnego u Piotra Głuchowskiego (ECS). Od Stycznia zaczęłam redukcję. Podziwiam sylwetkę Joanny Kaczyńskiej i jest moją inspiracją. Miło by było uzyskać nowe doświadczenia i zdobyć dodatkową wiedzę podczas treningu z Jagienką i Joanną :)

Czy jest jeszcze możliwość uczestnictwa w treningu?







Zmieniony przez - sylwiaklz w dniu 2014-01-11 11:17:45

Zmieniony przez - sylwiaklz w dniu 2014-01-11 11:17:58

Never a failure always a lesson ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Witajcie w programie-zrobimy dwie grupy po 4 ćwiczące + mistrzyni-bedzie się można po dwóch seriach zamienić

Rozumiem,że z przybyciem na miejsce o godzinie 12:00-nie bedzie żadnego problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 179
Jeśli chodzi o mnie problemu z dojazdem nie będzie. Godzina 12 na miejscu tak?

Never a failure always a lesson ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Super Do Poznania mam 150km, także dość blisko w porównaniu do innych uczestniczek.
Do zobaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Powiem jedno-jestem pod wrażeniem braków problemów z Waszej strony....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja i Marta dojedziemy do Poznania o 11:25, więc jest możliwość, że spóźnimy się powiedzmy 10 min, ale postaramy się być na czas. Mamy nadzieję, że to nie problem ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Pociągiem przyjeżdżacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w sportach walki – rozmowa z Markiem Ciołkiem cz 2

Następny temat

Intermittent Fasting - Szkolenie Warszawa (1.03.2014)

WHEY premium