SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzie Activ na ciągniku, plakaty ma na rozżutniku %-)-$pam poSt v.5

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129414

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam wyyebane na dietę, nie chce mi się tyle żarcia w siebie pchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
( TREN - nie mam pojęcia... mi się to z tranem kojarzy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24465 Napisanych postów 68151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538006
przed treningiem to głownie wegle wale, zeby epa byla, + aakg no i mam z activlabu recovery drink, fajnie mnie strzela przed treningiem :)

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mysle teraz nad zakupem Creashota i :
Xpand Energized
albo
Nitrobolon Energized

jak myslicie co lepsze ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24465 Napisanych postów 68151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538006
czyli nie wiecie c oto znaczy
POPIDALAC ?
chyba chlopaków z dopingu nie ma temu nie odgaduja, bo za tren by szukali na googlach nawet hahaha

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Ewcia.. no strasznie sie mijamy :/

"Kochaj i Tańcz"

kochać mogę, tanczyc juz nie zbyt umiem... ale dla Ciebie..? naucze sie:D:D tak jak gry na pianinie :/


i znowu sie minelismy :/

kolo 16 powinienem byc, to moze będzie mi dane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tren

Tren = lament :D

Tren, lament, płacz (żałobny) – utwór liryczny o charakterze żałobnym, wywodzący się ze starogreckiej poezji funeralnej, blisko spokrewniony z elegią, a także epicedium; ważny element struktury tragedii greckiej; odmiana pieśni lamentacyjnej. Utwory takie były poświęcane zmarłej osobie i wyrażały żal oraz smutek z powodu jej odejścia, a także przedstawiały jej cnoty i zasługi. Twórcami trenów byli m.in. Symonides z Keos i Pindar (w Grecji) oraz Newiusz i Owidiusz (w Rzymie). Do antycznej twórczości trenodycznej nawiązywali poeci renesansowi (m.in. Francesco Petrarca).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rude i Eve.... czizus... jak wy gRuchacie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idę spać bo mnie już hoy z tym wsyzstkim strzela


bez odbioru, potem wpadnę pozdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Specjaliści Activlab odpowiadają na Wasze pytania

Następny temat

Siłka u Rudzia- wypijmy wszyscy brudzia. Spam vol.6

WHEY premium