SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzie Activ na ciągniku, plakaty ma na rozżutniku %-)-$pam poSt v.5

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129468

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24469 Napisanych postów 68152 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538015
won curwa na gg albo pw jak sie tak zakochales rude
ja organizuje konkurs a nie perdolenie o tanczeniu i milosci, na to osobne spamy sa

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ps powtarzam pytanie:

Ja mysle teraz nad zakupem Creashota i :
Xpand Energized
albo
Nitrobolon Energized

jak myslicie co lepsze ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
iizziikk
nie wyczules tutaj zartu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24469 Napisanych postów 68152 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538015
ja bym wybral xpanda

a tren to co innego

Trenbolon jest bardzo mocnym androgenem, posiadającym silne właściwości anaboliczne. Znakomicie nadaje się do szybkiego budowania masy mięśniowej i siły, powodując wyraźne rezultaty w krótkim czasie. Anaboliczność tego związku porównywana jest często z typowo budującymi środkami, takimi jak Dianabol lub Testosteron. Jest jednak pomiędzy nimi zasadnicza różnica - Trenbolon nie aromatyzuje. Jest środkiem naprawdę wyjątkowym, zwłaszcza że praktycznie wszystkie sterydy budujące masę mięśniową konwertują do estrogenów. Natomiast środki niearomatyzujące wykazują z reguły słabsze właściwości anaboliczne. Trenbolon natomiast niearomatyzjąc, oferuje bardzo silne działanie anaboliczne. Nie powoduje retencji wody, toteż masa na nim zdobywana zawsze jest bardzo wysokiej jakości. Ginekomastia także nie występuje, więc antyestrogen nie jest konieczny.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24469 Napisanych postów 68152 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538015
rude smieje sie, ja zawsze sie smieje

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawie jak cudowny eliksir....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24469 Napisanych postów 68152 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538015
ale nie dla początkujących bo naprawde sponiewiera i sa niesamowite sajdy

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja póki co myślę nad tym jak nad zdradą swojego organizmu ;)

jakoś mi się wydaję, e jakbym zaczął przygodę z dopingiem... to tak jakbym poszedł na skróty.


Ale to tylko moja skromna opinia. W sumie cieszę się z niej... bo tak to kto wie, może jeszcze zrobiłbym sobie jakieś jazdy z nerkami/wątrobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28863
doping to nie skroty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Specjaliści Activlab odpowiadają na Wasze pytania

Następny temat

Siłka u Rudzia- wypijmy wszyscy brudzia. Spam vol.6

WHEY premium