SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakoś białka bez wpływu na wzrost mięśni (?)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
"Największa odpowiedź anaboliczna po pełnym mleku o niskiej zaw. tłuszczu"
WTF?

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No tak napisali w MD
Białko mleka - nie wiedzą akurat dlaczego to - daje największą odpowiedź anaboliczną organizmu po wysiłku.
Zaraz później serwatka.
Starają się ponoć rozkminić, czy chodzi o jakiś aminokwas czy ich kombinację w mleku krowim.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Mawashi:

Czerwcowy MD:

Czy jakość białka wpływa na wzrost mięśni?

"jakość białka ma niewielki wpływ na wzrost mięśni"

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2598
very interesting subject




heloł

Enjoy the Pain, it's Weakness leaving the body !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Z tego co pamiętam chociażby Marek, podawał dość solidne argumenty za tym że te różnice są ogromne a nie tak jak piszą w MD

A kolega wyżej jak nie jest zainteresowany, to niepotrzebnie traci czas na wysyłanie takich wypowiedzi jak przed chwilą które nie dość że nie wnoszą nic do tematu to jeszcze denerwują

Zmieniony przez - Nicze w dniu 2009-08-13 14:02:56

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Kto jest na okładce czerwcowego numeru?
W domu zerknę, bo z tego co widzę to chyba mówimy o dwóch różnych sprawach, albo MD sobie zaprzecza
Wzrost tkanki mieśniowej uwarunkowany jest kompletacją wszystkich niezbędnych aminokwasów. Jeśli dostarczymy je ze źródeł roślinnych, miesa, jaj czy twarogu to organizm i tak to wymiesza i wbuduje. Oczywiście najłatwiej będzie zjeść mięso ktore daje nam optymalny surowiec do budowy mięcha.

Co do jedzenia białku po treningu, to sprawa ma się inaczej. Odpowiedź anaboliczna, powysiłkowa to trochę inny proces, który zachodzi np. w czasie snu, czy dni nietreninogwe.
Tutaj jakość białka ma znaczenie.

Nicze - Kokilka się przywitała, to koleżanka z bf


Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2009-08-13 14:44:08

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Widze to tak :D
Opierajac diete na produktach takich jak wolowina, kurczak i jaja uzyskam rezultat taki sam lub lepszy od tego na twarogu, odżywkach, jajach etc. Nikt chyba nie twierdzi, że wołowina<twaróg, racja?

Zatem skoro mnie stać to wybieram potencjalnie lepsze nawet ryzykując, że rezultat będzie taki sam. Jestem w komfortowej sytuacji, bo moją zabawę w siłownie w 100% fundują rodzice, więc nie widzę potrzeb, by oszczędzać.

Dla kogoś, kogo nie stać to pytanie jest równie bezużyteczne, bo czy uzyska lepsze rezultaty na wołowinie, czy nie, tak czy siak go nie stać, kropka.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Mawashi:

Na okładce jest Kai i Vic, 54 strona

Kokilka się przywitała, to koleżanka z bf

jeśli tak to zwracam honor i przepraszam jeśli źle zinterpretowałem

Dla kogoś, kogo nie stać to pytanie jest równie bezużyteczne, bo czy uzyska lepsze rezultaty na wołowinie, czy nie, tak czy siak go nie stać, kropka.

Tylko ze widzisz niektórych niestać bo wydają kase na pierdoły, a nie dlatego że nie mają

Zmieniony przez - Nicze w dniu 2009-08-13 15:03:52

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Kokilka do garow wracaj bo glodny jestem a lodowka pusta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Kokilka spamuje na naszym elitarnym forum.
Zaraz tutaj banany postawie i pozamiatane

Moim zdaniem bialko z twarogu nigdy nie stanie na rowni z bialkiem wolowym. Tzn na pewnym etapie jest to zupelnie obojetne. Poniewaz poczatkujacy zbuduje calkiem fajny miesien nawet przy 3 posilkach dziennie. Jednakze pozniej walka o kazdy kilogram jest juz coraz ciezsza.

Wiec jesli chodzi o jakosc miesnia to musimy go budowac z pelnowartosciowych produktow.

Mleko po treningu? Czyzby jakas teoria Arnolda

MD jest super gazetka ale jest tam troche siana
Wiec czytajmy co drugi artykuł.

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bodziec a odżywianie

Następny temat

ogolnie to dieta...

WHEY premium