SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy wybrac???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1813
Witam,wiec tak zaczynam znowu cwiczyc po dlugiej przerwie,mam juz ulozona diete typowo na mase i postanowilem kupic sobie kreatyne do tego,tylko jestem aktualnie zacofany w produktach bo jak zauwazylem przybylo troche tego na rynku,dlatego pytam sie was co polecacie?,kiedys mialem kreatyne monohydrat z TRECA i musze sobie ja pochwalic,sila i wytrzymalosc szybko mi wzrastala na niej.Czy polecacie ja nadal,czy moze wyszla jakas nowa lepsza?,aha i zastanawialem sie jeszcze nad kupnem ZMA,czy rzeczywiscie podnosi rzekomo poziom testosteronu i czy oplaca sie je kupic,jesli tak to czy apteczne czy raczej tez jakies z TRECA itp??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
a wiec tak
po dluzszej przeriwe najpierw potrenuj na sucho
jak roztrenujesz miesnie i wrocisz do jako takiej formy to wtedy bedzie czas na suple

zma wez apteczne-nie podniesie tescia ale wspomoze regeneracje poprzez glebszy sen
jesli masz 22-23 lata kup sobie tribulusa aby wspomoc jajka

co do kreatyny
to zalezy od kasy
jesli chcesz mono trec bedzie dobry
jesli chcesz jakis nowy stack to w zaleznosci od kasy wybierz jeden z tych najpopularniejszych a milo cie zaskoczy

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
ZMA mozesz kupić jak masz kase to kup orginalne jak nie to moze być apteczane. Co do kretki to jak juz ćwiczysz troche dłuzej po tej przerwie czy. min 4 miechy to mozesz wziac teraz do treca daja dextroze takze mozesz brać treca na cykl wystarczy 300g . do tego witaminki i minerały. mazesz tez sie pokusic o HMB jak masz kaske
pozdro

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1813
A co to wlasnie jest ten stack bo nie bardzo sie orientuje,a co do tego tribulusa,to musze czekac do 22 lat?,mam aktualnie 19 lat ale powiedzmy ze mialem juz przygode z testosteronem w innej postaci,wiec moze w tej sytuacji kupic juz normalnie tribulusa czy jednak narazie tego aptecznego??
I co do tej kretki to najpierw mowicie az z 3 miesiace pocwiczyc na sucho conajmniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1813
Przeczytalem troche o tym tribulusie i widze ze w takim wieku,chyba nie ma jak narazie sensu go kupowac,ale skusilbym sie na to ZMA bo czasem mam problem zasnac,drogo kosztuje to w aptece i trzeba miec recepte czy nie?,z gory dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
Za ZMA apteczane nie trzeba miec recepty (bynajmniej u mnie w patece )

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
oj widze ze masz zaleglosci
w tej sprawie odsylam do postow podwieszonych i wyszukiwarki
zma apteczne to kompozycja witamin i mineralow(cynk,magnez i witaminy z grupy b) wchodzacych w sklad oryginalnego zma, ktore dzialaja tak samo

stack to kilka zaawansowanych form kreatyny + substancje wspomagajace transport,pobudzacze i wspomagajace pompe na treningu

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Redukcja Thermal Pro,Amino,Hmb...

Następny temat

Rezultaty po odrzywkach ?

WHEY premium