SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie najlepsze HMB na rynku?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1742
nic nie musze udowadniać poprostu hmb dziala na mnie , i nie mam 15 lat lol:)

"no pain no gain"
"no money no effects"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
dzialanie hmb jest watpliwe, a na pewno jego cena nie jest adekwatna do efektow. co wiecej slyszy sie glosy iz trzeba brac wiecej anizeli 3g dziennie.
tak samo l-carnityna: kopletnie nieekonomiczny supel bo dziala dopiero przy 1 czy 2g branych przed treningiem..

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
...
jadłem 10g/dz przez 6 mcy.Wyrwało mnie to ze stagnacji więc leje na to ile wydałem.
I tak każdy temat wyglada tak samo jedni swoje drudzy swoje więc może z góry kasować takie topiki

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
bad man a czy zaobserwowales u siebie odciagniecie wody spod skory i nizsze cisnienie ,gladsza skore i zanik obrzekow i mniejsza pompe? bo ja mam takie objawy juz po 1 dniu brania hmb ,co nie jest zle ale ciekawe napewno,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
no jzu po 1 dniu i wogole boskie HMB działa lepiej niz stanozolol jescze po hmb trzeba sie odblokować
Czasem psycha dużo potrafi zdziałać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
ja mowie tylko o tym jednym kosmetycznym zjawisku po hmb, bdziala na mnie jak xarnax lek na nadcvisnienie bloker konwertazy angiostetyty 2, czy hmb jest diuretykiem oszczedzajacym potas panie ambrozy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Temat wiecznie żywy!... Proponuję, aby Panowie moderatorzy dali link do wyników testu. Proponuję też, aby zdeklarowani przeciwnicy tego suplementu uznali w końcu, że HMB jedank działa i nie wmawiali zadowolonym z tego działania, iż ulegają zbiorowej halucynacji

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Proponuję byś nie siał jednak propagandy

proponuję byś nie traktował myślacych/odczuwających inaczej/tych co brali i niczego nie odczuli poza sianem z bani jak d****i

proponuję byś nie sprzedawał na siłe nowości

idziesz na to?

a oto link o ktory prosiłeś:

https://www.sfd.pl/HMB_-_jak_i_czy_działa_-t117011.html 

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bad man a czy zaobserwowales u siebie odciagniecie wody spod skory i nizsze cisnienie ,gladsza skore i zanik obrzekow i mniejsza pompe? bo ja mam takie objawy juz po 1 dniu brania hmb ,co nie jest zle ale ciekawe napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
ja zawsze powtarzam: ja nie mowie ze nie dziala, tylko ze cena jest nie wspolmierna do efektow

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze a podwyzszona prolaktyna

Następny temat

Xpand a Mega Mass 4000

WHEY premium