SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie najlepsze HMB na rynku?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ananda -święte słowa, rozsądne i wyważone.
nie będe sie silil wobec tego na powtarzanie tego samego, tego co powtarzam od dawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9222
moze oprócz słow o tym ze HMB to aminokwas ;)
I raczej nie warto zjadac wszystkiego na zasadzie: "moze to na mnie podziala"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
300% wiecej mięśni, 200% mniej tłuszczu.

witaj NASA w kapsułce.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Apokalipsa dzięki

"krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy, który powstaje w organizmie z leucyny". Boleusz chodziło o wyrażenie ogólnikowe mówiące o tym, że hmb nie jest żadnym cudem i pochodzi z aminokwasu ( jest aminokwasem )przyp. "pośrednio". A zasada "może to na mnie podziała" dotyczy niemal każdej odżywki, są ludzie na których nie działa kreatyna, znam osobiście takie dwie osoby, mimo diety i solidnych treningów nie przybrali ani na wadze ani wizualnie żadnych kilogramów.Na mnie nie działał wogóle CP, a xpand to całkowite przeciwieństwo dla mojego organizmu.Takie superlatywy jak dibencozide czy większość termogeników też nie zawsze dla każdego stanowią pełną ofertę w działaniu. Pisząc wcześniej nie mówiłem o losowaniu wybrańców i o zerowym działaniu bądź 100%-towym. Mówię o słabym i mocnym działaniu, słabe to z reguły takie przy których powstaje post w stylu" hmb jest do D i nie działa" mocne działanie to takie w którym ktoś coś tam poczuł i zobaczył ewentualne wyniki, które INDYWIDUALNIE określa jako dobre.Ktoś oceni efekt na 9 a ktoś inny na 5, dwie różne osoby to dwie różne oceny w dwóch różnych umysłach, ciałach i warunkach fizycznych. A więc co za tym idzie - dwie różne opinie i odczucia. Takie jest właśnie hmb - pomaga,ale większość jego działania jest poza naszym wzrokiem.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
A producenci hmb to jedno a samo hmb to drugie, tutaj przedstawie może tekst, który powinien być drukowany na każdym opakowaniu hmb wszystkich firm, żeby klient nie czuł się wielce oszukany. Źródło strona o zdrowej diecie.



Co to jest HMB?

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów).@

Jak działa HMB?

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety, wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB.

Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Stosując HMB można ograniczyć dobowe spożycie białka nawet do 1 grama na kilogram wagi ciała, przy zachowaniu podobnych rezultatów jak podczas diety wysokobiałkowej.

Co można osiągnąć stosując HMB?

Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie.

Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1 - 2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Jak stosować HMB ?

Amerykańskie testy wykazały, że suplementacja 2,5g (czyli 3 g Ca-HMB) dziennie pokrywa znaczną część zapotrzebowania organizmu na HMB. Odpowiednie dawkowanie, to około 0,15 grama na każde 10 kg masy ciała bezpośrednio po treningu . Kolejne dawki w ciągu 24 godzin po treningu należy spożywać od 2 do 3 razy dziennie po 0,10 g na każde 10 kg masy ciała. Najlepsze pory przyjmowania: rano po przebudzeniu oraz przed snem .

Warunkiem ""budowania"" trwałej masy mięśniowej jest maksymalizowanie procesów anabolicznych i minimalizowanie procesów katabolicznych. W pierwszym i drugim procesie kluczową rolę odgrywa HMB.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Na mnie działało pytanie czy ma to przełożenie $$/efekty???
Stosowałem przez okres pół roku puszkę mega capsów olimpu/mc i mogę stwierdzić że na mnie podziałało na pewno pozytywnie,czułem zdecydowanie fajną regenerację,w zw z tym lepsze samopoczucie.W tym okresie zanotowałem wzrost lbm o ok 3 kg.Co ciekaweZakonczylem wtedy suplementacje bo sądziłem ze nie było warto ale z perspektywy czasu stwierdzam że plusy to była zasługa hmb bankowo.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
hahahah
polecam fora amerykańskie oraz podwieszone posty w tym dziale.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tak 3 kilo czystego miesnia po HMB
Po co komu SAA


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-04-05 18:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ahahah przez pół roku zrobić 3 kg masy niezły kawał LOL może dlatego że jadłem samo hmb i kajzerki z wodą i cukrem - tak to pewnie dlatego
to byl 2004 r zaczałem chyba trecem potem przerwa i mega capsami kontynuacjahttps://www.sfd.pl/hmb_+_kreta_po_raz_n-ty<<<>>>-t148220.html 

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
HMB to przereklamowany produkt, chlopaczki z silowni biora ten suplement jako spalacz

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze a podwyzszona prolaktyna

Następny temat

Xpand a Mega Mass 4000

WHEY premium