SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie najlepsze HMB na rynku?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sir Lee-
jeżeli nie dbasz o jakośc masy to wejdzie ci jej dłużo może nawet lecz mało relatywnie mięśni- w tym wzgledzie pisałem- mozna powiedzieć, że w takiej sytuacji git produktem na mase będzie glukoza[dla przykladu]. hmb natomiast gwarantuje w swoim niemałym zakresie działania b. dobra i "stabilną" masę- stabilna jeśli nie spartaczysz diety, czy nie przedobrzysz z treningiem[ale to juz że tak powiem "siły wyzsze"]
-szczególnie tacy ludzie narzekają na hmb- z takimi oczekiwaniami.

w drugim punkcie z pewnościa sie nie zgodzimy pooza stwierdzeniem, że najwiecej zależy od diety- przytoczyłeś ten banał i jak mniemam niepotrzebnie co świadczy w dużej mierze, że bak ci rozeznania o czym rozmawiamy/dyskusja jest bowiem na tym etapie, że takie podstawowe rzeczy uważa sie za pewnik do ktorego sie nie wraca w tym kontekście a mówi tylko o efektach ponad ten czynnik/.

"słabo doraźnie" do działanoa antykatabolicznego- choćby najsilniejszego- założe sie, że nie jestes w stanie odczuć, pewniwe jestes w stanie dobrze odczuc doraźne dzialanie np. no-boosterów lecz raczej nie żadnego antykatabolika.
hmb jest takim 'cichym pomocnikiem", taką niezauważalna mrówką, która łata dziury w mrowisku, niekt sie na niej nie skupia oczywiscie, acz jest prawie tak pozyteczna jak królowa...
mam nadzieję, że już wszystko jasne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Jabcok, niestety post nieprzyjety do wiadomosci z powodu wzrostu ponizej 185 )) Akurat Twoje zdanie odnosnie HMB znam z poprzednich postow

Pozdro i 3maj sie

RaDaRo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
BOSHE LUDZIE !!!! CZY UMIECIE CZYTAC??? PRZECZYTAJCIE TEMAT:
Jakie najlepsze HMB na rynku? Jakie najlepsze HMB na rynku?
Nikogo w tym temacie nie interesuje czy uwazacie ze hmb dziala czy nie dziala czy braliscie co jest leprze i sto innych gadek:/:/:/
Pytanie jest jakie jest najleprze HMB na rynku?!
Jest sto tematow ktore jest o hmb i nikt niechce juz czytac tego co powtarzacie z innych art. Sam mam zamiar kupic hmb i przekonam sie sam na wlasym czy dziala czy nie...
WIEC JEST CHOCIASZ JEDNA OSOBA KTORA WIE JAKIE JEST NAJLEPRZE HMB??? JAKIE NAJLEPIEJ KUPIC ITP???
BO ROZNIA SIE WIELE CENOWE ITP... MOZE KTOS KTO SIE ZNA PODAL BY KILKA KTORE WARTO KUPIC. j
Wiec jak ktos wie niech sie wypowie!!!!

^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No to jak tak to.

Ja zawsze jak widzialem jak chłopaki te Duże Gadały to mówiły Że HMB w Płynie Wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Najlpesze bedzie to najtansze - najmniej siana w bloto wyrzucisz. serio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Luki strzel sie w głowę łopatą którą wykopałeś ten przedawniony temat.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Najlepsze HMB jako surowiec produkuje szwajcarski koncern farmaceutyczny LONZA. HMB Lonzy jest w produtach Olimpu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Do wszystkich, zainteresowanych tematem HMB...
Wile razy prosiliście mnie o wyjaśnienie mechanizmów działania HMB. Wyjaśniam je w aktualnym numerze SdW. Nie mogę zamieścić tego arta na Forum, bo taką mam umowę z redakcją. Zachęcam więc do lektury w realu.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze a podwyzszona prolaktyna

Następny temat

Xpand a Mega Mass 4000

WHEY premium