SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie PREZENTY dla swojich kobietek =D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
Heey =)

Czas leci a Święta Bożego Narodzenia tuż tuż =) Założyłem ten temat, aby sie dowiedzieć co fajnego można dac swojej lasce koleżance czy przyjaciółce =)

ja dla swojego kotka chcem dać taki sweterek
http://allegro.pl/item148029329_sexsowny_sweterek_fashion_house_8_kolorow_24_99.html

i planuje coś jeszce jakiś łancużek perfumy może =) niejestem pewnien macie ajkieś ciekawe pomysły? albo już cos kupiliście to piszcie

Jestem bardzo ciekaw doładuje konto to dam SoGi za najciekawsze pomysły

POZDRO DLA WSZYSTKICH

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Ja gdybym dalej był ze swoja to bym jej coś z biżuterii kupił pewnie , a tka to chyba dla siostry młodszej dam gainera hehe Bo mi smak bokiem wyłazi a jeszcze 2 puchy tego samego :/

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
no ja tez niedam rady juz jesc gainera witalmaxa grr:[ hehe

ale wróćmy do tematu

prosze o dalsze propozycje prezentów

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Ten sweterek fajny jest dla laski. Ja sie nie znam, ale wydaje mi sie ze panienki lubia orginalne prezenty, np kupilbys jej skarpetki takie z palcami albo cos orginalnego poprostu, czego by sie nie spodziewala. A tak to kazdy kupuje perfumy, lancuszki, ubranka. Ale ja sie nie znam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
nowy łancuszek i bielizna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
o dogi dobrze mowi, kup jej bielizne jakas fajna :-] Albo napnij lapsko i powiedz: Dla ciebie je tak wypracowalem Jesli chodzi o sytuacje na odwrot to kiedys kumplowi kolezanka na urodziny otworzyla drzwi w bieliznie i z kokardka i miwo: jestem twoim prezentem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8553
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2264
lol ta tez chce taki prezent

keep on rockin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
sweterek bardzo łady, jak masz wiecej $ to jakies perfumy czy łancuszek i gotowe

prosze bez zbednego spamu w tym temacie bo bedzie trzeba skasowac.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
bizuteria , odziez , perfumy , jakis ciekawy kosmetyk. ja zadko kombinuje sam najczesciej pytam co chce dostac :)

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
O już wiem co można kupić :D Jakąś super skromną bielizne :D Wiadomo że jak sie kupuje cos z ciuchów to osoba otrzymująca taki prezencik jest zobowiazana się w tym pokazać :D będziesz miał na co popatrzec hehe

Dajcie coś wygrać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MODLITEWNIK - samoróbka:-) HELP!

Następny temat

sfd

WHEY premium