SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki był dla was ROK 2023?Jakie macie cele na 2024

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Dla mnie był to najgorszy rok jaki miałem w życiu.
1 cios dostałem w MARCU -okazalo sie ze ten 1rok i 4 miesiace ktore nie mam prawa jazdy -nie wlicza mi sie do 3 letniego zakazu prowadzeniu pojazdow mechanicznych-do tej pory mnie trzesie,powod?to bylo w sobote wieczorem-ci milicjanci ktorzy mnie zatrzymywali konczyli sluzbe i na odpie.r.d.ol mnie przesluchali-szybciutko-ich obowiazkiem było zgłosic do organu ktory mi to prawo jazdy wydal STAROSTWO zglosic-ze stracilem ten dokument,ale tak jak mowilem sobota wieczor,nie chcialo im sie w to bawic poszli do domu,a w poniedziałek przyszli nowi i sie zajeli czym innym-fakt ze w trakcie zatrzymanie nie mialem w przy sobiwe fizycznie dokumentu-nie ma znaczenia-w rejestr powinno to pojsc.2 sprawa do adwokatka ktora mnie wydymała bez mydła obiecywala cuda wianki "WARUNKOWE UMORZENIE'-prokuratorka sie nie zgodziła na warunkowe umorzenie-no ta adwokatka-dalej obiecywała cuda wianki-APELACJE ZLOZYLA...CZEKAM CZEKAM NA TERMIN APELACJI POL ROKU ...A TU DALEJ CISZA.W koncu mowie nie no ide do innego adwokata przejrzał akta to powiedział ze w moim przypadku nie było zadnych powtarzam zadnych doslownie 0% szans,w moim przypadku-WARUNKOWE UMORZENIE TO W WYJATKOWYCH PRZPYPADKACH-a ja miałem juz wczesniej pare stłuczek i 15pkt karnych,miałem tez prawo jazdy BCE wiec powinna skladac wniosek zeby mi tylko na B zatrzymali ja nawet jej mowilem zeby taki wniosek zlozyc -a ona "NIE MA SENSU TEGO SKLADAC BO TERAZ SAD OBLIGATORYJNIE WYDAJE WYROKI ZAKAZ PROWADZENIA WSZELKICH POJAZDÓW MECHANICZNYCH"-g**** pra.wda w moim przypadku bylo to realne miałem mniej niz promil i moglem miec zaswiadczenie od pracodawcy ze mnie zatrudni pod warunkiem ze bede mial CE. TAK BTW TA adwokatka co mnie wydymala to ostra zwolenniczka PO a ten adwokat ktory mi otworzył oczy na PRAWDE to nie tylko członek PISU,ale członek Rady Politycznej PIS na cały kraj-120 osób https://pis.org.pl/partia/wladze-ludzie/rada_polityczna  nazwiska oczywiscie nie bede podawal. zlapali mnie 20.11.21 czyli w czasach rzadow pisu-TO TEN co jest członkiem rady politycznej pisu-moze by predzej cos ugrał,a ta ku,rwe mi polecil znajomy ktory twierdzil ze ona ma "uklady lokalne" a i na apelacje sie czeka z 2 lata.....tym zdarzeniem z Marca obdzielil by kilka lat...ale to jeszcze nie koniec....

LIPIEC miałem dostac awans w pracy i podwyzke...w niedziele dzien przed urlopem...dzwoni szef,ze chce sie spotkac dzis(niedziela)ze rozmowa nie na telefon...mowi,ze nie dostane ani podwyzki ani awansu i ze ogolnie firma kiepsko stoi i moga byc redukukcje etatów...ale to juz pogadamy po URLOPIE...MYŚLICIE ZE TO KONIEC NIESZCZESC?A skadze

URLOP WŁADYSŁAWOWO-ZAMIAST OPIJANIA SZAMPANEM AWANSU I PODWYZKI JEST STYPA UPIJANIE SIE NA SMUTNO W KWATERACH...5 DZIEN URLOPU..POSLIZNALEM SIE WYCHODZADZAC SPOD PRYSZNICA..LICZYLEM ZE MOZE PRZESTANIE BOLEC...NA 2 DZIEN BOLI JESZCZE BARDZIEJ...I NIE MOGE RUSZYC REKA ..WZYWAM POGOTOWIE ..RENTGEN ZLAMANIE BARKU I TO POWAZNE POTRZEBNA OPERACJA TO BYLO W WEJHEROWIE W SRODE TO POWIEDZIELI M ZE TERMIN OPERACJI W PONIEDZIALEK,JA IM MOWIE ZE JA NIE JESTEM STAD TYLKO NA WAKACJE DO WŁADKA PRZYJECHAŁEM I WSZYSTKO ZOSTAŁO W KWATERZE UBRANIA,KARTA-TO MI POWIEDZIELI "TO NIECH PAN SOBIE ZAMOWI TAXI" JAK ZAMOWIE TAXI JAK NIE MAM PRZY SOBIE ANI KARTY ANI PIENIEDZY NIC?ZADZWONILEM PO RODZICOW PRZYJECHALI OPERACJA ODBYŁA SIE W PIATEK NASTEPNY CZYLI 9 DNI OD WYPADKU.PO OBERACJI DRAMAT SIERPIEN,WRZESIEN BOŁ OKROPNY 0 RUCHOMOSCI REKI,DOPIERO OD POLOWY PAZDZIERNIKA JAK ZACZALEM PRACE Z REHABILITANTEM,TO USPRAWNILA SIE REKA,NAWET TERAZ ZACZALEM NA SILOWNIE CHODZIC,ALE MUSZE SIE SKONSULTOWAC Z LERKARRZEM CZY TO NIE ZA WCZESNIE.JEDYNY "PLUS" TEGO BARKU TO TAKI ZE GDYBY NIE TEN BARK TO BYM PRAWDOPODOBNIE WYLECIAL Z ROBOTY BO NA 11 OSOB W MOIM DZIALE ZWOLNILI 5.MNIE NIE MOGLI ZWOLNIC BO JESTEM NA L 4.....JA NIC NIE PLANUJE NIE MARZE W 2024 ROKU BO 2023 MIAŁBYĆ ,PRZELOMOWYM,SWIETNYM ROKIEM A OKAZAL SIE TRAGICZNY.

"CHCESZ ROZSMIESZYC PANA BOGA??OPOWIEDZ MU O SWYCH PLANACH" OGLADALISCIE FILM "WESELE"? Z DZIECIELEM TO MNIEJ WIECEJ TAK BYŁO U MNIE W TYM ROKU...JEST TYLKO 1 RZECZ Z KTOREJ SIE CIESZE A WYDARZYLA SIE W 2023,ALE NIE CHCE TU WCHODZIC W POLITYKE,PODPOWIEM TYLKO ZE MIAŁO TO MIEJSCE 15 PAZDZIERNIKA...ALE WLASCIWIE TO CO JA Z TEGO OSOBISCIE BEDE MIAL ?NIC CIESZE SIE ZE SIE KONCZY 2023 ROK BO BYL NAJGORSZY W MOIM ZYCIU


Zmieniony przez - Witebski w dniu 2023-12-23 15:07:25
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Witebski
Ja moge juz powiedziec co bedzie u mnie w 2024

1 Do 26 Kwietnia moge byc na l4-wroce do roboty i mnie wypier...
2 We Wrzesniu moge sie starac o skrocenie kary za jazde po pijanemu-bo minie polowa kary-zloze wniosek sad odrzuci na 100%
3 Pewnie sie jeszcze polamie alb o bede miał jakis wypadek


Co do 1 punktu pierwszego to juz mam jasnosc,W zwiazku z kiepska sytuacja w firmie-moge zostac..ale obnizka pensji z 7000 na 5000 (polowe pracownikow juz wypie.r.dolil,no i moim bezposrednim przelozozyn nie bedzie juz kolega z podworka tylko taki cwaniaczek za ktorym nie przepadam.

Punkt nr 3 tez sie spelnil czesciowo-w lutym zlamalem nadgarstek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 41 Wiek 363 dni Na forum 362 dni Przeczytanych tematów 307
Ja tez tego roku nie zaliczam do udanych rozpadl mi sie zwiazek po 3 latach,miałem schudnac ostro sie wzielem za diete trening,ale zlamalem reke i h..bombki strzlelil
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Ja moge juz powiedziec co bedzie u mnie w 2024

1 Do 26 Kwietnia moge byc na l4-wroce do roboty i mnie wypier...
2 We Wrzesniu moge sie starac o skrocenie kary za jazde po pijanemu-bo minie polowa kary-zloze wniosek sad odrzuci na 100%
3 Pewnie sie jeszcze polamie alb o bede miał jakis wypadek
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9936 Napisanych postów 5616 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18340
Rok średni ale nie tragiczny
Panowie więcej optymizmu ,szklanka nie jest w połowie pusta tylko do połowy pełna
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
agnieszka.aj.
Rok średni ale nie tragiczny
Panowie więcej optymizmu ,szklanka nie jest w połowie pusta tylko do połowy pełna


Niestety w tym minionym roku to tylko jakies krople w mojej szklance zostaly
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Stary z całym szacunkiem. Jedna sprawę zawaliłeś czysto sam, a że dalej się nie potoczyło w tej kwestii to po prostu tak bywa. Wiedząc, że żyjesz z prawa jazdy (tak zrozumiałem) powinieneś był nie siadać za kółko w takim stanie.
To tak samo jak nie wiem był bym pianistą, to nie będę się siłować na rękę...
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Wiem,ze sam zawalilem,ale moglo miec to mniejsze kosekwencje mogobyc tak ze od razu bym sie zgodzil polowa kary by mi minela w maju i moze juz bym jezdzil a tak to wyszlo najgorzejjj jak moglo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Może zmień podejście do życia bo czytając twoje wpisy to tylko zganiasz winę na wszystko i wszystkich, wyzywasz ubliżasz może to karma? A nie pech ?
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Zdrowych i Wesolych Świąt ,oraz Szczesliwego Nowego Roku 2024 oby nie był gorszy jak ten który się kończy
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Łatwo sie mowi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33080 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
Dla mnie to był idealny rok i jeśli następny nie będzie gorszy to będzie cudownie , cały rok zapierdzielałem ciężko i wszystko co się układało to było tylko i wyłacznie efektem naszej ( moje i żony ) pracy i wytrwalości , jesteśmy kowalami własnego losu i nie liczac wybitnego pecha który jednak nie występuje tak czesto jak to ludzie myślą to mozemy albo dobrze się prowadzic albo podejmowac głupie decyzje i potem cierpięc z tego powodu. Zdrówka dla wszystkich i oby nowy rok był tylko dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POWRÓT DO TRENINGU PO CIĘŻKIEJ KONTUZJI-ZŁAMANIE BARKU

Następny temat

ból nadgarstka

WHEY premium