SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki był dla was ROK 2023?Jakie macie cele na 2024

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1180

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9994 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
Witebski
Łatwo sie mowi


Łatwo się zawsze mowi lecz podejście pozytywne to połowa sukcesu ,znam masę ludzi którzy twoje problemy wzieli by w ciemno .Potrafili wyjść na swoje do przodu i cieszyć się życiem, mleko się rozlało czasu nie cofniesz,a czas i tak upłynie i wszystko minie i tego się trzeba trzymać. Jak to mówią po każdej burzy wychodzi słońce.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Trzeba podchodzić optymistycznie do wszystkiego i cieszyć się z tego co jest, zawsze może być dużo lepiej ale zawsze też może być dużo gorzej.Mamy Świata tak więc myślami tylko w dobrym kierunku !
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Ja z tego co sie stalo w 2023 nie mam czym sie cieszyc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Stary u Ciebie są rzeczy, które wszystkie da się wyprowadzić na prostą z czasem.
Są ludzie, którzy nie mają tej możliwości mimo wkładanej pracy i nie narzekają. (Patrz ja)
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
no,ale musze dluuuugo czekac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
O tym prawie jazdy to nawet nie marze,ale chciałbym zeby nie było tak ze mi sie skonczy te l4 26 kwietnia i mnie wypier...z rtoboty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nie dziwię się twoimi szefem,pozbywasz się ludzi którzy są non stop zdolowani ,sorki ale z.podejsciem do życia jak pyzda chooooya ugrasz,ja utopiłem ale nowy plan rusza
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Szef to ma duze klopoty firma jest podupadajaca-polowe ludzi juz zwolnil-mnie nie BO NIE MOZNA ZWOLNIC PRACOWNIKA KTORY JEST NA L4-DO 26 KWIETNIA.Ja tez oczywiscie sproboje powalczyc o to zeby mnie nie zwolnil,napewno nie podpisze za porozumieniem stron,jak chce mnie zwolnic to niech mi cos udowodni ze zle zrobilem.UMOWILISMY SIE TAK ze w polowie kwietnia sie spotkamy i porozmawiamy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
To masz 4 miesiące czasu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
lodzianin1
To masz 4 miesiące czasu


Tak-powiedział mi,że do 1 marca mi powie czy mam sobie szukac nowej pracy czy nie...Akurat to mysle,ze jest dobry znak bo jak chcialby mnie wyp....to by mi nic nie mowił,ze mi powie do Marca tylko 29 kwietnia przyszedlbym do pracy i wreczylby mi wymowienie...26 kwietnia to piatek czyli do 29 kwietnia do poniedzialku sie rozstrzygnie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POWRÓT DO TRENINGU PO CIĘŻKIEJ KONTUZJI-ZŁAMANIE BARKU

Następny temat

ból nadgarstka

WHEY premium