SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
Witam mam 13 lat ćwiczę około 1 roku

cwicze hantlami 15 kg x 10

i sztangą 54kg x 15

podnoszenie na drążku 35 razy x 2

60 brzuszków x 3

45 pompek x 2

20 pompek na rękach (przy ścianie) x 2

doradzcie mi Dietę lub suptelmety ?? Używam Kreatyny OLIMP MEGA CAPS 1250 3 kapsułki (proszek rozpuszczony w szklance wody ) Po Treningu



moje wymiary ....


wiek:13

Wzrost:160

Waga:45 (około)

Biceps:35

Klata:83




Chciałbym się dowiedzeć czy taki trening wystarcza i jaką dietę trzymac


Pozdrawiam XimCio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3269
Czesc. Nie jestes za mlody na cwiczenie , a co dopiero na kreatyne ? Ja na Twoim miejscu cwiczyl bym w domu ewentualnie jakies pompki basen biegi , mozna tez dorzucic sztuke walki a na silownie isc jak sie ma 16 lat i wtedy dopiero myslec o kreatynie . Ale to tylko moje zdanie

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
kurcze sztuka walki neee na rowerku pykam :D

basen co tydzień


no i Koxam w domku hantelkami ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Gościu suple to ty lepiej odstaw w tym wieku bo nie wykorzystujesz swoich możliwości tylko odrazu sie szprycujesz. no ważysz 45 kg no to jakiś na mase plan. Poczytaj sobie bo tematów jest masa i ułuż swój plan. A my sprawdzimy.
a i nie przesadzaj z tym 35 w bicu bo przy tej wadze to 30 maks co może z tego być .

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1551
Nie dopisałes ze bic 35 to plan na nastepnych kilka lat bo nie ma takiej opcji Zresztą to wogole jakaś parodia bo nie zgadzają mi sie twoje osiągi co do wagi i wieku.

Panowie powyzj mają rację i jesli juz "siłownia" z cięzarem ciała, pompki brzuszki podciąganie na drązku etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 406
13 lat i siłownia? Bez przesady. Ogólnorozwojowa owszem, ale nie taka jak piszesz !!!! Dieta w zależności co chcesz osiągnąć- określ się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 386
powiem ci tak daj se spokój z siłownią..... wysiada ci stawy... zreszrtą zobaczysz konsekfencje w wieku 30 40 lat tak wczesnego cwiczenia ;/ z łożka nie wstaniesz.... wiem po sobie ja zaczołem cwicyc w wieku 14 lat a w wieku 15 musiałem odpuscic bo stawy rady nie dawały... radze ci popmki przysiady i brzuszki do tego bieganie moze base i nic wiecej ;p co do masy to ryz banany i makarony ;D

pakujcie bez sterydów ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry Plan Treningowy

Następny temat

Na siłę FBW ?

WHEY premium